• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba

Konular
91
MFC Puanı
0
Yeni yönetim şekli ve eski dostlarım ile iyi yerlere gelin insallah :s23:

Yabancı değilim Melek ben 29 yasında Malatyalı İstanbul'da oturan çoğu forumda emek harcamış tatlı sert kendince insan olmaya calısan ...
Keyifli forumlar olsun ..

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Merhaba ; Aramıza hoş geldin uzun bir aradan sonra tanıdık bir yüz görmek güzel umarım kalıcı olursun :f17:

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
hoşbuldum umarım ıyısındır uzun zamandır yokum hatda cok uzun oldu dostlar heryerde en azından buranın da durdugunu bılmek guzel

Çok şükür çok iyiyim seni sormalı bayadır yoktun herkes dağıldı ama böyle uzun zamanlar sonra karşılaşıyoruz :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Baya uzun yıllar oldu seninle çok güzel zamanlarımız olmuştu, bir gidiyorsun gelmek nedir bilmiyorsun :) Umarım bu sefer öyle olmaz.

Gelmene çok sevindim. Umarım iyisindir Melek, tekrar hoşgeldin.

Konular
91
MFC Puanı
0
UBaya uzun yıllar oldu seninle çok güzel zamanlarımız olmuştu, bir gidiyorsun gelmek nedir bilmiyorsun :) Umarım bu sefer öyle olmaz.

Gelmene çok sevindim. Umarım iyisindir Melek, tekrar hoşgeldin.

hayat zor ;) geldım mı herkesı goruyorum sunucular olsa daha sık denk gelınır belkı forumlar acık odlugu surece de gırıyorum kapalıydı bura sanırsam olsun herkes burada :)

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
forumlar da olmasa hıc denk gelemeyecegız kapalıydı sanırsam pc m yok ısler yogun ama mobıl laptop ıs yerının aldım gırerım en azından

Herkes gibi bende uzunca bir süre ara verdikten sonra görüştüğüm bir çok kişiyle irtibatımız kesildi ama böyle güzel yerlerde yeniden karşılaşıyoruz. Artık daha sık görüşürüz :)

Konular
0
MFC Puanı
390
Hoşgeldin hacı abla. Bende sakin 17 yaşındayım.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Hoşgeldiniz:) keyifli forumlar..