• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Merhaba Maria Hanım, Nazım’ın dediği gibi “tam 100 yıl oldu yüzünü görmeyeli”. İyiyim teşekkür ederim, siz nasılsınız? ^^

Hatirlar misiniz bilmem, "simdi ben gidiyorum. fakat ne zaman çağırsan gelirim, nereye çağırsan gelirim" demistim.
Hos, bütün yakinlasmalar, bütün birlesmeler yalanci Raif beycigim. Lakin yine de, sizden ayrılmanın bana güç geleceğini biliyordum.
Fakat bunun bu kadar korkunç, bu kadar acı olacağını tasavvur edememiştim. Hosgeldiniz o vakit. Bir yüzyıl daha kaybolmayın madem..

Raif Efendi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
160
Hatirlar misiniz bilmem, "simdi ben gidiyorum. fakat ne zaman çağırsan gelirim, nereye çağırsan gelirim" demistim.
Hos, bütün yakinlasmalar, bütün birlesmeler yalanci Raif beycigim. Lakin yine de, sizden ayrılmanın bana güç geleceğini biliyordum.
Fakat bunun bu kadar korkunç, bu kadar acı olacağını tasavvur edememiştim. Hosgeldiniz o vakit. Bir yüzyıl daha kaybolmayın madem..
"Seninle şöyle bir oturup konuşamadık." Edith Piaf hanım. "Birçok şeylere ihtiyacımızı ancak onları görüp tanıdıktan sonra keşfetmez miyiz?" hem. Bırakalım bazı şeylere tarih karar versin. Bir yüzyıl daha beklemeyi istemiyorum. O nedenle buralardayım.

@Liva , @UçanTerLik , @Sindy teşekkür ederim.