• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MF Karalama Defteri

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ye kürküm ye bütün iltifat ta yermede sana :)

Kamil19

Üyeliği durduruldu!
Konular
9
MFC Puanı
60
Aklıma doların artışından Başka hiç bişey gelmiyor ☺️

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
...Ortalığı toza dumana katarak SEVME ey SEVGİLİ AŞK'ı ürkütüyorsun, Sonra AŞK OLSUN deyip boyun büküyorsun...

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
anlamsız mı oldu bu uzaklaşmalar ?

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bu akşam resim kursu olduğu için mutluyum.. umarım bugs bunny mi bugün bitirmeye yakın seviyeye getiririm..
Kendimi kötü hissetmiyorum.. ama bu aralar bana iyi gelecek, enerjimi yükselticek haberler alamıyorum..
Anlamsız inatlaşmalar var..
Ancak belki de böyle olması gerekiyor bilmiyorum...

Son düzenleme:

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
Öyle anlar var ki sadece beklersin güzel şeyler olacak hissedersin.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650

Ayy kafam karıştı yine :Ddd

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Negatif insanları sevmiyorum.
Ve ben karakterleri menfaatlerine göre degişen insanları sevmiyorum..!!!
Sürekli acılar üzerine konuşanları, mutsuzluklarını her daim etrafa yayın yapanları, sıkıntılarını daima diri tutarak gündemde kalmaya çalışanları ruhum sevemiyor.
Sürekli onlar gibi ağlak olmadığımız için, tuzumuz kuru zannediyorlar.
Hiç acı çekmediğimizi, hiç haksızlığa uğramadığımızı, hiç sırtımızdan vurulmadığımızı, hiç dostlarımızın kalleşlik yapmadığını, hiç ekonomik sıkıntılarla sınanmadığımızı, hiç hastalıklarla mücadele etmediğimizi sanıyorlar.
Bir çırpıda kurabiliyorlar, “Senin tuzun kuru” cümlesini.
Bu hastalıklı insanlar bir tek kendilerinin acı çektiği üzerinden yaptıkları edebiyatla ayakta durabiliyorlar. Nefes alış verişleri tamamen hayatta yaşadıkları mağduriyetin devam ettirilmesi üzerine kurulu.
Yaşamış oldukları sıkıntıların şifalanmasına asla izin vermiyor, ruhlarının inşirah bulmasına müsaade etmiyorlar. Çünkü tüm yaşam enerjileri negatiflik üzerine kurulu.
Ve hâl böyle olunca, musibet başlarından hiç eksik olmuyor, çileleri bitmiyor, evrenin tüm negatifliğini üzerlerine çekiyorlar.
Sonra da, benim kaderim niye böyle diye dövünüyorlar. Sen bu kadar negatiflikle evrenin üzerine çökmediğine şükret.
Sen ise, sıkıntılarının içinde debelenmeyi seçmediğin, yaşadığın olumsuzlukları millete reklam etmediğin ve aslında şükür sahibi olduğun için suçlanıyor, kaderine ufak şeylerle mutlu olabilmeyi seçtiğin için tüm haset okların hedefi haline geliyorsun.
Belki bizim de tuzumuz ıslanmıştır da, sizin gibi onu nemli tutarak gündemde kalmak için çaba sarfetmek yerine, direkt güneşe koyup kurutmuşuzdur. Yeni kaderlerle yola koyulmuşuzdur.
Olamaz mı?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Negatif insanları sevmiyorum.
Ve ben karakterleri menfaatlerine göre degişen insanları sevmiyorum..!!!
Sürekli acılar üzerine konuşanları, mutsuzluklarını her daim etrafa yayın yapanları, sıkıntılarını daima diri tutarak gündemde kalmaya çalışanları ruhum sevemiyor.
Sürekli onlar gibi ağlak olmadığımız için, tuzumuz kuru zannediyorlar.
Hiç acı çekmediğimizi, hiç haksızlığa uğramadığımızı, hiç sırtımızdan vurulmadığımızı, hiç dostlarımızın kalleşlik yapmadığını, hiç ekonomik sıkıntılarla sınanmadığımızı, hiç hastalıklarla mücadele etmediğimizi sanıyorlar.
Bir çırpıda kurabiliyorlar, “Senin tuzun kuru” cümlesini.
Bu hastalıklı insanlar bir tek kendilerinin acı çektiği üzerinden yaptıkları edebiyatla ayakta durabiliyorlar. Nefes alış verişleri tamamen hayatta yaşadıkları mağduriyetin devam ettirilmesi üzerine kurulu.
Yaşamış oldukları sıkıntıların şifalanmasına asla izin vermiyor, ruhlarının inşirah bulmasına müsaade etmiyorlar. Çünkü tüm yaşam enerjileri negatiflik üzerine kurulu.
Ve hâl böyle olunca, musibet başlarından hiç eksik olmuyor, çileleri bitmiyor, evrenin tüm negatifliğini üzerlerine çekiyorlar.
Sonra da, benim kaderim niye böyle diye dövünüyorlar. Sen bu kadar negatiflikle evrenin üzerine çökmediğine şükret.
Sen ise, sıkıntılarının içinde debelenmeyi seçmediğin, yaşadığın olumsuzlukları millete reklam etmediğin ve aslında şükür sahibi olduğun için suçlanıyor, kaderine ufak şeylerle mutlu olabilmeyi seçtiğin için tüm haset okların hedefi haline geliyorsun.
Belki bizim de tuzumuz ıslanmıştır da, sizin gibi onu nemli tutarak gündemde kalmak için çaba sarfetmek yerine, direkt güneşe koyup kurutmuşuzdur. Yeni kaderlerle yola koyulmuşuzdur.
Olamaz mı?
Canım benim bu yüzden ben varım??pozi negatifsavar??

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
"İnsan değer verdiği şeylere gözüyle bakar, yüreğiyle taşır."
-Neşet Ertaş

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Kendimden memnun değilim.. Kendimi seviyorum ama içimde öyle bir burukluk kırgınlık var ki, en küçük bir hayal kırıklığında, olumsuzlukta, kabuk bağlayan yaralarım hemen kanıyor :confused:

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
image.jpeg

Eğer her şey okunduğu gibi olsa,
ya da olduğu gibi okunsa,
saf korkuların anlamı olmazdı;

korkularımız ihtiyaçlarımıza yönelir
Ve ihtiyaçlarımız ihtimalleri evine konuk eder-
Konukların çoğu sıkılır,
gitmek için bazen izin ister ,
bazen de istemez.

Ve bazen de iyi ki buradayım der,

bazen de iyi ki buradayız.

...

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
.....Eğer birinin ruhunu görmek istiyorsan.

Ona hayallerini sor .....

Bild