• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

'MFC' Bır sınıf olsaydı, hangi üye ile oturmak isterdiniz?

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260

O kadar gizli ki kendisi bile farkında değil:D Sezen o yetkilerin farkında olsa önce bizi bitiriraman söyleme cem :)

o kadar gizli dediniz forum ayarlarının hepsini kurcaladım ama cıks :D ayarı bozuldu düzeltemiyom da yinede gizli oldugumu anlamadım :D
bir bulabilsem şu ayarları zaten sizi direk fabrika ayarlarına döndürüp çömez üye yapcam :D StigmatA sen daha ne korkuyon daha dur sen herşey yeni başlıyor aslanım :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,710
o kadar gizli dediniz forum ayarlarının hepsini kurcaladım ama cıks :D ayarı bozuldu düzeltemiyom da yinede gizli oldugumu anlamadım :D
bir bulabilsem şu ayarları zaten sizi direk fabrika ayarlarına döndürüp çömez üye yapcam :D StigmatA sen daha ne korkuyon daha dur sen herşey yeni başlıyor aslanım :D

üzümlü kek! :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260
co admin yetkisine ne gircem şifre çukulatalı pasta olsa cıks :D root felan olsan hava atardım ama :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260
Alaska ben sıgarımda manken gibi hatunum siz o basenlerle popolarla sıgmazsınız anacım size kanepe gerek :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260

Root olmak için co admin yanına oturman lazım sölim. Önce ben bakıcam root lugu hakediyor mu kıvırabilir mi diye! :D

senin yanına oturcama tahta önünde tek ayakta durayım daha iyi :D sen karar vereceksen ben kıytırık üye kalmaya razıyım :D :D
StigmatA hep senin basından cıktı bu ben dısında herkesi tepemize cıkarman :D gel sıraya yanıma gel hele korkma gel otur otur:D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sezen ne güzel özel üyesin iste daha güzeli mi var bundan.
Sana bu daha cok yakisiyor hem :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260
Alaska kıs benimki maksat gırgır olsun :D çok koştu peşimden StigmatA sana hisse verek patron ol diye yok dedim ne ugrascam siz gibi çömez üyelerle işim çok benim :D