Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mumya

mum

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    3 Nis 2008
  • Mesajlar
    2,539
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

THE MUMMY
“Mumya”FİLMİN KONUSU

Günümüzde geçmekte olan yeni uyarlama, Irak çölünde saklanan bir grup teröristi bulmak isteyen deniz komandosu Tyler Colt'un etrafında oluşuyor. Ancak görevi sırasında yüzyıllardır uyumakta olan bir mumyanın ruhu mezarından kaçınca, işler karışıyor. Zira mumya uyanıyor ve günümüz dünyasını, kraliçesi olduğu eski Mısır'a dönüştürmek için ie koyuluyor. Onu durdurabilecek tek kişi de Colt oluyor...

1999 yapımı fantastik macera filmi Mumya'nın modern uyarlaması yeni nesil Mumya'nın başrollerinde aksiyon filmlerinin aranan yüzü Tom Cruise, Charles Xavier'ın Birinci Sınıf'taki flörtü Annabelle Wallis ve usta oyuncu Russell Crowe yer alıyor. Filmin mumya rolünü üstlenen isim ise dans kariyerinden oyunculuğa yönelen Sofia Boutella. Kadrosunda The People vs O.J. Simpson'dan tanıdığımız Courtney B Vance'i de bulunduran film yönetmen koltuğuna da Alex Kurtzman'ı oturtuyor.


FİLMİN YÖNETMENİFİLMİN OYUNCULARIIMDB
http://www.imdb.com/title/tt2345759/

FİLMİN FRAGMANI

[YT]5jIZzXs1_X4[/YT]

FİLMİN GÖSTERİM TARİHİ: 9 HAZİRAN 2017
 
Üst Alt