• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mustafa Cengiz'den Serdar Tatlı'ya yaylım ateşi!

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Ankaragücü maçından sonra Halil Umut Meler, Cüneyt Çakır ve MHK'yi topa tuttu.​

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Ankaragücü-Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Cengiz açıklamasında Bizim korkumuz VAR hakemindendi, fakat yapılacak çifte standartlar kötü örnekler insanı korkutuyor. Bir insanın adalet duygusu şaşarsa bu olay bitmiştir. Kırmızı kart bir utanç meselesiydi. Adam görmüyor bile... Ey Serdar Tatlı ben senin de bunlardan mutlu olduğunu zannetmiyorum. Zaten mutlu oluyorsan bir saniye orada durma" ifadelerini kullandı.

İşte Mustafa Cengiz'in o açıklamaları....

"Futbolcularımızın ellerinden geleni yaptığına inanıyorum. Teknik ekibimiz zaten. Beni üzen şu oluyor, ben olabilecek en ilgililerle konuştum. Bizim korkumuz VAR hakemleriydi. Yapılacak çifte standartlar ve kötü örnekler insanı korkutuyor. Adalet duygusu şaşarsa o olay bitmiştir. Adalet mülkün, yani memleketin temelidir. İnsanlar bunu mal, mülk olarak algılıyor sanırım. VAR'daki kör gözler... Sahadaki hakemin gösterdiği kırmızı kart utançtır."

"Bunlar sanırım Mostafa'nın hazır ol vaziyetinde koşmasını istediler. Önce kafasını tutuyor, sonra ağzını tutuyor, sonra dudağı patlamış gibi dudağını tutuyor. Ankaragücü'nü tebrik ediyoruz ama bunlara gerek yok. Bunu bazı futbolcular için diyorum. Top, vücuttan ele gelirse bu penaltı değil. Eğer penaltı faulden verildiyse onu tartışırız ama faul işareti hiç göstermedi. Mostafa Mohamed, çocuk da şaşırdı. Ayıp değil mi kardeşim? Serdar Tatlı, senin bundan mutlu olduğunu sanmıyorum. Ben sadece Galatasaray için değil, bizim lehimize de hata yapılınca ben inanılmaz rahatsız oluyorum."

"MHK böyle devam ederse, Serdar Tatlı bir saniye orada durmamalı. Bu utanç meselesi.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Her mac sonrası Çakır yine gündemde???