• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Müşteri her zaman ve her konuda haklı mıdır?

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Çoğu konuda haklıdır ama ifade ediş biçimi de önemli bana göre.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
işletme tecrübesi olan biri olarak söylemek gerekirse tabiki değildir ego coşturmaya gelen parasıyla sizi ve mekanı satın aldığını sanan maganda kılıklı cok fazla insanla iç içe yaşıyoruz , değildir.​

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

İşletmecilik yapmış birinin gözünden cevap vermek gerekirse ; Müşteri her zaman haklıdır diye birşey söyleyemem. Egosunu tatmin etmek isteyen o kadar boş insan var ki bunu güç gösterisi haline dönüştürmeye çalışanları saymak dahi istemiyorum.
Sunulan hizmetten,aradığını bulamamak konularında belirli ölçüye kadar haklı olsalarda bunu karşı tarafa iletmek konusunda başarılı olamadıkları sürece hep haksız durumda yer alacaklar.

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
hiç unutmam :D bir müşterim bana el kaldırmıştı. ve dangalak diye bağırmıştı.
ben sadece pardon ? diyebilmiştim.
ve ona da pardoonnnn diye yüksek sesle dalga geçmişti.
bayılıcak gibi hissetmiştim donmuştum.
bunun sebebi de beyefendinin önüme fırlattığı slip çöpünü alıp yanımdaki çöp poşetine atmamdı. bu sırada da her zaman yaptığım gibi yabancı bi şarkı mırıldanıyodum. herhalde söyleniyorum sandı.

şimdi bu öküz haklıysa ben de eşşeğim...

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
ya Biraksin Kopek, Hakkimi yedi biri Allah ne o musteriye nede O patronlarima Birakmasin Hakkimi.. Musterideki hava, Unlulerimizde yok valla

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
bir CEO olarak değildir diyorum yani bazen aşırı aşırısı saçmalıyorlar. ama ona göre senin maaşını o veriyo ve haliyle seni satın aldığını düşünüyor. hastanede çalışırken birkaç büyükbaş patronum vardı ama şu an tüm müşteriler patron olmuş oluyo, he deyip geçiceksin esnafsın kamki :honk:

Konular
14
MFC Puanı
170
valla uzun yıllardır ticaret yapıyorum ailede ticaret yapıyordu ben hiç haklı musteri gormedim :D ama parayı veren haklıdır mantığında herkes he haklı olanlarıda çok elbet ama hakla alakası olmayanda enaz onun 100 katı :D bende oyle bişi yok ozetle:D

çözüm : kovarım :D ileri giderse doverim:D net.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
İnsanoğlu her zaman haklı mıdır ki .

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular