• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Nasıl Terk Edilir?

Üyelik Tarihi
30 Kas 2012
Konular
12,578
Mesajlar
16,017
MFC Puanı
2,310
Birini terk ederken ona mümkün olan en az zararı vermek istiyorsanız öncelikleriniz şunlar olmalıdır:-"Bunu ona yapamam." cümlesini unutun. Önemli olan o an ne kadar insaflı görünmesi değil, terk edişin acılarının en kısa sürede silinmesidir.-Yufka yürekli davranmayın. Bazen en kötü görünen davranışlar kişiye en çok yardımı dokunanlardır.


-Bırakın sizden nefret etsin.Bu ona yapabileceğiniz en büyük iyilik olur.-Açık kapı bırakmamaya çalışın. Geri dönebileceğiniz ihtimalinin 0 olduğunu anlamasını sağlayın. Açık kapı bıraktığınız takdirde karşınızdaki mücadele etmeye devam edecektir. Ya da gerçek bir hayır olarak algılamayacaktır.-Güçlü olun ya da güçlü görünün. Umursamadığınızı görürse daha çabuk nefret eder. -"Arkadaşlığını kaybetmek istemiyorum..."u unutun. En azından belli bir süre için -o kişi sizi unutana başka birini bulana kadar- arkadaş kalmanız mümkün değildir. Ne arkadaşlık ne ilişki olan bir durumda kalmak bir süre gururunuzu okşasa da sonra hem sıkılırsınız hem de bitişi daha sarsıntılı olur.

yaklaşmak ve kokunuzu almak duygularını büyük ölçüde depreştirir.
 
Üst