• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ne Rihanna Ne de Nicky Minaj Olma Planım Var!

Konular
2,686
MFC Puanı
180
images

Son albümü üzerinde çalışmalarını sürdüren ve müzik kariyerine ağırlık veren Miley Cyrus, hiçbir şarkıcıyı taklit etmediğini ve kendisinden çok memnun....

Başrolünde yer aldığı 'Hannah Montana' isimli çocuk dizisiyle 2006 yılında dünya çapında şöhrete kavuşan Miley Cyrus, dizinin bitmesinin ardından 2010 yılında piyasaya çıkardığı 'Can't Be Tamed' isimli albümüyle yetişkin dünyasına da kendini ispat etti. 1992 doğumlu şöhret, projelerini Cosmopolitan dergisine anlattı...

FİLM SETİNDE OLMAK İSTEMİYORUM

Şu sıralar yeni albümünüz üzerinde çalışıyorsunuz, albüm çalışmaları nasıl gidiyor? Albüm şu an en çok ilgilendiğim şey. Yıllarca 'Hannah Montana' ile ilgilendim. Bir yandan dizi çekimleri devam ederken, bir yandan bir albüm yapmak imkansızdı.

Yeni albümünüzde birçok yeni isimle çalışıyorsunuz... Biraz albümden bahsedebilir misiniz? Mary J. Blige ve Tyler'la birlikte şarkı yazdım. Bu şarkının albümde olmasını çok istiyorum. Hip-hop tarzında bir albüm yapmak gibi bir düşüncem yok. Ben ne Rihanna, ne de Nicki Minaj olmak istiyorum. Kendim olmaktan çok memnunum.

Albüm çalışmalarınız sürdüğü için oyunculuğu ikinci plana mı attınız? 'Two and a Half Men' dizisinde bir süre rol almak keyifliydi. Ancak şu an aylarca bir film setinde zaman geçirmek istemiyorum.

ZAMAN ZAMAN AİLEMLE İLETİŞİM SORUNU YAŞIYORUM

Hollywood'un şanslı isimlerinden birisisiniz. Babanız da bu sektörde olduğu için adımlarınızı hızlı ve güven içinde attınız... Bu konuda çok haklısınız. Kesinlikle güven sorunu yaşamadım ve kaygılar içinde boğuşmadan kendi işime konsantre olabildim. Şov dünyasına girmeye çalışan birçok gence göre çok daha şanslıyım.

Ailenizle ilişkileriniz nasıl? Tabii ki çok iyi. Onlardan öğrenecek pek çok şey var. Ancak tabii ki artık ayrı evlerde yaşadığımız için zaman zaman onlarla iletişim sorunu yaşıyorum. Bazen bana sormadan benim hakkımda açıklama yapabiliyorlar. Oysa ben artık onların küçük kızı değilim!

Yoksa bir tatlıksız mı yaşadınız ailenizle? Mesela en son Liam (Hemsworth) ve benim düğün hazırlığı yaptığımızı ve üç gün sürecek dev bir organizasyon planladığımızı söylemişler. Hem Liam, hem de ben bu açıklama nedeniyle zor durumda kaldık. Arkadaşlarımız onlara bir şey söylemediğimiz için bize sitem etti. Oysa böyle bir şey yok. Henüz aramızda evlilikle ilgili bir konuşma bile geçmedi.