• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Neden Koronaya Karşı Bu Kadar Duyarsızız?

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Neden Koronaya Karşı Bu Kadar Duyarsızız?
3gDusW.jpg

Selamlar değerli arkadaşlar,ben 58 yaşındayım ve bu güne kadar böyle bir şey ne gördüm ne de duydum.Biliyorsunuz bizim ve dünyanın başına bela olan corona virüsünden bahsederken ve her gün ortalama 1500 kişi bu virüse yakalanırken ve yine hergün onlarca insanımız vefat ederken çevremizde ve medyadan gördüğümüz kadarıyla hiçbir önlem almadan yapılan düğünler,taziyeler ve asker uğurlamaları neyin nesidir? Bu durum ne ile izah edilebilir? Bütün bu insanlar cahil mi? Görmemiş mi? Akıl sağlıkları mı yerinde değil? Hala şaşkınım ve sizlerin yorumlarını bekliyorum.Saygılar

Liva

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
5,220
Bu hale bende çok şaşırıyorum açıkçası... Çocuklar dahi dikkat ederken diğer etmeyenleri ne ile izah edilebilir. Bir gün hastanede kalıp o psikolojiyi yaşasalar maskeyle uyurlardı...

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Bizim insanımızda ben geçireyim bana birşey olmaz manasında , hiç kimse demiyor ki beni boşver başkasına bulaştırıp taşıyıcı olmayayım bu vebale girmeyeyim .Sürekli dezenfektanla maskeyle gidiyoruz acil ihtiyaçlarada hani kimsenin salladığı yok kasiyer maske takmıyor elinde eldiven yok tamam saatlerce durması zorda sağlığından önemli değil hadi kendi sağlığını düşünmüyorsun başkalarınıda riske atıyorsun.Sen korona olunca seni orda barındırırlarmı sanıyorsun kapının önüne korlar maaşındanda olursun vs vs.Bunu geçtim vakalar arttı diye korkumdan berbere bile gitmiyorum. Hayati bir durum yoksa bırakın hastaneyi sağlık ocağının önünden bile geçmiyorum.Virüs hızla artış gösteriyor.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Yukarıdaki sorunun kısa net yanıtı ;

ÖLÜM'Ü ÇOK İSTEDİKLERİ İÇİN.......!

Bu tip insanlara asla acımayınız, zira her koyun kendi bacağından asılır.Kendi canına/sağlığına önem vermeyenler, aynı zamanda diğer insanların potansiyel katilleridir.Bu katillere acımak, evvella kendinize zulüm ve saygısızlık olur.Bırakın ölsünler, kalan sağlar bizimdir, yolumuza (hayat mücadelesi) devam edelim hep beraber.......

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440

CvWfiv.jpg

Bile bile Lades bu olsa gerek....

Megaüye

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
280
yeteri kadar ölüm getirmedi, şöyle günde 10k ölüm olsaydı veya sokakta kan kusarak ölümler olsaydı ürküp ihtiyatlı davranırdık. kimsenin öldüğünü gözümüzle görmedik. akşamları ana haber bültenlerinde ki sayılardan ibaret kalınca alıştık..
etkisi yaygarasından küçük kaldı : ss

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Şu sıralar hiç yokmuş gibi davranıyoruz :)