Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Neden Mac OS X' i Seçmeli

The Punisher

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    6 Haz 2015
  • Mesajlar
    577
  • MFC Puanı
    21
  • MFC Seviyesi

Tost makineniz çökmez. Mutfak lavabonuz çökmez. Neden bilgisayarınız çöksün? Endüstriyel güçte bir sistem olan Mac OS X ile çökme sıklığı bir kitabınkine eş olan işletim sistemine alışacaksınız. Bu da neredeyse asla demek.


Mac'ini severek kullanan milyonlarca kullanıcıya neden onun hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olduğunu sorduğunuzda alacağınız cevap "sorunsuz çalıştığı için" olacaktır. Mac onların istediklerini, kendi istedikleri biçimde yapmalarına olanak verir. Sezgisel bir biçimde.
Bunun iyi bir sebebi var: sadece bir Mac ile tamamen kusursuz bir donanım ve yazılım entegrasyonuna sahip olursunuz. Sadece bir Mac ile hem işletim sistemini, hem uygulamaları hem de bilgisayarın kendisini aynı kişilerin yaptığı bir sistem elde edebilirsiniz.
Mac'i kutusundan çıkarır çıkarmaz çalışma rahatlığını yaşayabilirsiniz. Prize takın. Açın. Şimdi her şey için hazırsınız. Çünkü bir Mac ile bütün olmazsa olmaz bileşenler yerleşik gelir. USB. FireWire (IEEE 1394). Ethernet. Hatta pekçok Mac kablosuz ağ için yerleşik anten barındırır. Her bir Mac çoğu yazıcı, gamepad, DV kamera, klavye, yedekleme cihazı, dijital fotoğraf makinesi, giriş cihazı ve MP3 çalarlar için sürücülerle geldiğinden bu kapılara bağlantı kurabilirsiniz. Böylece cihazınızı ilk kez taktığınızda dahi sorunsuzca çalışacaktır.
Bilgisayar kullanma deneyiminizin çökmelerden ve performans kayıplarından arınmış olması için Mac OS X'in görüşünün altında endüstriyel güçte bir UNIX temeli bulunur. Ayrıca Mac OS X'deki sürekli test edilen güvenlik protokolleri Mac'inizin dış etkenlerden zarar görmesini engeller. Çoğu Fortune 500 şirketi, devlet kuruluşu ve üniversiteler kritik uygulamalar için UNIX'e güvenmektedirler. Ve şimdi siz de güvenebilirsiniz.​
 
Üst Alt