Neden TinyPortal?

The Punisher

Kayıtlı Üye
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
6 Haz 2015
Mesajları :
580
Puanları :
0
İşi forum olan siteler iÇin SMF ve TP biÇilmiş kaftandır..

TP SMF ile %100 uyumlu Çalışır. SMF nin herhangi bir modu gibi yükelndiği iÇin SMF nin bir parÇası gibi davranır. Dolayısıyla SMF tüm imkanlarını ve TP nin Portal imkanları buluşturarak size mükemmel bir topluluk sitesi yaratma imkanı sağlar.

TP, sağ, sol, üst ve giriş sayfası (frontpage) bar ve sayfaları ile forum yazılımlarında sıkıntı Çekilen statik sayfa, harici script kullanımları, download/upload, makale, harici yazılımlarla entegrasyon (foto galerisi, chat, blog) da sağlar. Ayrıca ileriki versiyonlarında kendine özel bu tür eklentilere de sahip olması planlanmaktadır.

TP, SMF den farklı bir database kullanmadığı iÇin, hem güvenlik hem de fonksiyonellik gereksinimlerini SMF ye paralel gerÇekleitirir.

TP, SMF iÇin yaatılmış hemen hemen tüm temaları kullanmakla birlikte bloc tarafından geliştirlmiş Çok orginal ve güzel kendi temalarına da sahiptir. bu özelliliği de diğer SMF-TP Çözümlerini elimine etmekte oldukÇa etkendir.

TP block scriptleri hemen hemen her türden ihtiyacınıza cevap verebilir.

TP yardım forumu oldukÇa geniş bir yardım kaynağıdır. Aynı zamanda türkÇe forumlarımız da en fazla yoğunluğa sahip ingilizce harici forumdur.

SMF ve TP benzer aÇık kaynak kodu politikalarına sahiptir. Yani ücretsizdir ve ileride ücretlendirilmesi düşünülemez, düşünülmemektedir ve düşünülmeyecektir.

TP veya SMF ile ilgili ciddi hiÇ bir güvenlik sorununa rastlanmamıştır. Eğer sorunlar Çıkarsa hemen güvenlik yamaları da Çıkacaktır.

SMF ve diğer portal Çözümleri arasında kurulan köprü scriptleri zaman zaman sorun yaratmakla birlikte, her iki taraftan birinde versiyon değişikliği olduğunda bu köprülerin yeniden kurulması sıkınıtı yaratbilmekte, tema sorunları görülebilmektedir. Bu da uzun vadeli planlamalara ters düşer. TP de bu sorunlara rastlanmaz. Çünkü TP dediğimiz gibi bir SMF modudur ve ondaki gelişmeleri yakından takip eder.

SMF destekÇileri aynı zamanda TP de de yer aldıkları iÇin bu ikisi arasındaki uyum sorunları, eklentiler vs. gibi sorunlar Çok hızlı bir şekilde Çözülür.

TP şu an iÇin SMF kullanıcıları iÇin portal anlamındaki en iyi Çözümdür.

Sizleri de TP kullanmaya ve geliştirmeye davet ediyoruz.

Alıntıdır !
 
Üst