• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Nick Altı (Tag) İstekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba sevgili MegaForum üyeleri,

Bu başlık altında '' Tag yani Nick altı title '' isteklerinde bulunabilirsiniz. Tag isteği bulunmadan önce lütfen alttaki kurallara dikkat ediniz. Kurallara göre istekte bulunmayan kullanıcıların istekleri kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir.

Kurallar:
* Tag isteklerinde maximum punto 3'tür. Yazı puntosu 3'ten büyük olan tag'larınız dikkate alınmayacaktır.
* Tag isteklerinde kelime/karakter sınırlaması VARDIR;
# Punto 1: Maximum 24 Kelime 195 Karakter izin verilebilir.
# Punto 2: Maximum 20 Kelime 165 Karakter izin verilebilir.
# Punto 3: Maximum 18 Kelime 135 Karakter izin verilebilir.
* Özel Mesaj yoluyla istekte bulunmak yasaktır, Özel Mesaj yoluyla istekte bulunanlar 1 ay süresince tag isteğinde bulunamama cezasına tabii tutulurlar.
* 15 gün içinde 2.kez tag isteğinde bulunmak yasaktır. 2.kez tag isteğinde bulunabilmeniz için istekte bulunduğunuz gün itibariyle minimum 15 gün geçmelidir.

Bu kurallar dahilinde tag isteklerinde bulunabilirsiniz.

GÜNCELLEME:
Bazı nedenlerden dolayı artık tag bölümüne KESİNLİKLE .gif .png .jpg gibi resimler eklenmeyecektir. İstek yaparken lütfen sadece yazı içerikli tag isteğinde bulununuz.

Son düzenleme:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
O r g a N i z a T ö ®

Teşekkürler.

Konular
974
MFC Puanı
10
İki Gözüm SeneLer Geçiyor..

bunu istiyorum tşkler

Liemessie

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
0
Siz benim, huzurumsunuz bayım.

Tag olarak eklermisiniz ?

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
<font color="black">#Öylece dur</br></font><font color="black"><b>inatçı gurur </b>aslında bu</br>işte bir <b><font color="cyan">,</font><marquee behavior=alternate> #yalnızlık var!...</marquee></b>

bu eklenebilir mi? Tag olarak mümkünse.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
* Yazı içerikli tag isteklerinde karakter sınırlaması yoktur lakin taglarınız maximum 3 satır oluşabilecek şekilde olmalıdır

Tagını ekledim ama 4 satır olduğu için silmek zorunda kaldım, yanlış olur diyede ben düzeltmek istemedim. 3 satır olabilecek şekilde düzeltip tekrar istekte bulunursan ekleyeceğim HeavenLy

<font color="black">#Öylece dur</br></font><font color="black"><b>inatçı gurur </b>aslında bu</br>işte bir <b><font color="cyan">,</font><marquee behavior=alternate> #yalnızlık var!...</marquee></b>

bu eklenebilir mi? Tag olarak mümkünse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...