Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nokia'dan BlackBerry'ye taş!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi

Nokia, BlackBerry'nin yeni ceplerine salladı.

Nokia, bu mesajla yeni ceplerini duyuran BlackBerry'yi, belki de en sağlam yerinden vurdu!

Windows
Phone'lu cepleriyle güzel geçiren Nokia, BlackBerry'nin yeni cepleri Z10 ve Q10'a taş atarak Lumia'nın iş kullanıcıları için daha iyibir seçenek olduğunu iddia etti.

Finlandiya merkezli şirket, resmi Twitter hesabı altında şunları söyledi: "BlackBerry'ler harika cihazlar olabilirler, ancak dünyanın en iyi iş telefonunu arıyorsanız bir #Lumia'yı deneyin." Tweet'in yanında sarı renkli bir Lumia 920 de yer aldı. Tweet'i yayarak daha çok kullanıcıya ulaştıran Nokia'ya BlackBerry'den henüz bir cevap gelmedi.

Pazar payları iOS ve Android'in çok gerilerinde seyreden Nokia ve BlackBerry, cep piyasasında üçüncü büyük üretici olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Nokia geçtiğimiz aylarda iPhone'un çok renksiz olduğunu anlatan bir ----- yayınlamıştı, Nokia başkan yardımcısı ise Lumia 920'nin çıkışından önce Samsung'a Twitter'dan "sıkı tutunun" mesajı yollamıştı.​
 
Üst Alt