• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

O Birrrrrr ?

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Bi tane bayan çıksın desin ki şurda erdem bana asıldı. Aslanım ben senin gibi tipsiz değilim emin ol dışarda sürüsüyle karı var bende. Ben buraya karı kovalamaya gelmiyorum senin gibi 1.50 boyum yok saçım sakalım halil sezai değil. Sen kime ne gazel okuyosun tipsiz köpek seni .D

Şunu iyi bil ? ben burada bırak özel mesajları insanların profillerine girmeye çekinen adamım ? senin gibi akşama kadar özellerde gezmiyorum ? seni bilmeyen adam değilim ben senin ne mal olduğun uda iyi bilirim ? bu forumlarda akşama kadar kimlerin peşinde koştuğunuda iyi bilirim senin karşında saf yok ? bırak bu karı kız kovalama işlerinide biraz adam ol şöyle bir aynanın karşısına geç bir kendine bak ? birde benim resimlerime bak orada ? benim dışım neyse içimde o senin gibi rüzgar yapmaz yani.

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160

Şunu iyi bil ? ben burada bırak özel mesajları insanların profillerine girmeye çekinen adamım ? senin gibi akşama kadar özellerde gezmiyorum ? seni bilmeyen adam değilim ben senin ne mal olduğun uda iyi bilirim ? bu forumlarda akşama kadar kimlerin peşinde koştuğunuda iyi bilirim senin karşında saf yok ? bırak bu karı kız kovalama işlerinide biraz adam ol şöyle bir aynanın karşısına geç bir kendine bak ? birde benim resimlerime bak orada ? benim dışım neyse içimde o senin gibi rüzgar yapmaz yani.

Ulan hahahha :D:D aynaya bak dedi :D:D

La yürü git burdan.

Jival VulRo

Üyeliği durduruldu!
Konular
95
MFC Puanı
50
ben kızların profillerine baktığımda niyeyse bu ismi hep görüyorum bu da mı iftira şimdi öffff destekli salla biraz cahil cahil konuşma şurda ya. bu ne 5 yaşında anaokul çocuğu gibisin. tartışmak bile zevk vermiyor arkadaş bu neymiş ya

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Ulan hahahha :D:D aynaya bak dedi :D:D

La yürü git burdan.

Resimlerimi görünce kendinden tiskindin galiba. zorunamı gitti gitmesin ben buyum. ne olduğum belli senin ne olduğunda belli değil. hadi git şimdi biraz daha özellerde gez sen ? seninle uğraşamamki ben ? senden daha önemli işlerim var benim senin gibi boş değilimki?

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160

Resimlerimi görünce kendinden tiskindin galiba. zorunamı gitti gitmesin ben buyum. ne olduğum belli senin ne olduğunda belli değil. hadi git şimdi biraz daha özellerde gez sen ? seninle uğraşamamki ben ? senden daha önemli işlerim var benim senin gibi boş değilimki?

x0zQ0R.jpg

Kardeş şu tip bende olsa yemin diyorum kafama sıkarım hırsız eşofmanın olayım kovala beni hırsız ayakkabın olayım koştur beni

Bağcılar styla takılıyon gelmişsin gazel okuyosun :D

Yemin ediyorum araba senden yakışıklı

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
x0zQ0R.jpg

Kardeş şu tip bende olsa yemin diyorum kafama sıkarım hırsız eşofmanın olayım kovala beni hırsız ayakkabın olayım koştur beni

Bağcılar styla takılıyon gelmişsin gazel okuyosun :D

Yemin ediyorum araba senden yakışıklı

Diğer resmi koysaydın onu neden koymadın ? çünkü zoruna gidiyor.sen resimlerini koyda senide görelim dicem ama.sende o cesaret yok.ne mal olduğun belli senin ? ayna bile senden daha yakışıklıdır :) bundan çokça eminim.

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160

Diğer resmi koysaydın onu neden koymadın ? çünkü zoruna gidiyor.sen resimlerini koyda senide görelim dicem ama.sende o cesaret yok.ne mal olduğun belli senin ? ayna bile senden daha yakışıklıdır :) bundan çokça eminim.

Gerek yok aslanım fakeler çıkıyo sonra görenler gördü içine yaraaaaaaaaaaaaaaaaa etmesin rahat takıl fazlada uzatma senle tartışlmıyo bile çirkin özgüveni başka bi bokn yok fazla tatava yapma baaaay.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Gerek yok aslanım fakeler çıkıyo sonra görenler gördü içine yaraaaaaaaaaaaaaaaaa etmesin rahat takıl fazlada uzatma senle tartışlmıyo bile çirkin özgüveni başka bi bokn yok fazla tatava yapma baaaay.

Hadi aslanım sen bayan peşlerinde koşmaya devam et ? çoluk çocukla uğraşamam ben.bir çocukluk yapacaksan bayramda gel hadi bakalım.byy

Konular
52
MFC Puanı
2,310
kibar bir beyefendi, seviyesini aşmayan sevimli karakter