Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

"O forma kutsaldır çıkarılmaz"

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Bana Kadıköy'de 100 misli fazla tepki gösterilmişti ama formayı çıkarıp gitmeyi asla düşünmedim. Emenike saçmaladı. Yaptığı hareket İspanya'da da çok konuşuldu

F.Bahçe'de Emenike olayı sıcaklığını korurken Fotomaç, Nijeryalı futbolcuyu belki de en iyi anlayacak isim olan Daniel Güiza'yla konuştu. 2008'de "İspanya gol kralı" unvanıyla geldiği Fenerbahçe'de üç sezon forma giyen ve kaçırdığı gollerle taraftarların büyük tepkisini çeken Güiza, Türkiye'den ayrıldıktan sonra gittiği takımlarda da dikiş tutturamadı.

Gelecek sezon TV'de yorumculuğa soyunacak olan Güiza'ya Emenike olayını sorduk. Bu konunun İspanya'da da çok konuşulduğunu söyleyen İspanyol oyuncu samimi bir şekilde şunları söyledi: "Olayı tabii ki biliyorum. Videolarını da izledim. Emenike için üzüldüm. Ruh halini anlayabiliyorum ama yaptığı hareket çok saçma.

Ben Kadıköy'de onun aldığı tepkinin 100 kat fazlasını almıştım. Ama hiçbir zaman formamı çıkarıp, gitmek aklıma gelmedi. O forma kutsaldır, çıkarılmaz. Başkan Aziz Yıldırım ben giderken, 'sen çok iyi bir çocuksun ama taraftar seni kabul edemedi. Taraftarın kabul edemediği bir oyuncu F.Bahçe'de kalamaz' demişti. En çok buna üzülmüştüm, hatta ağlamıştım. Çünkü taraftarımız nerede görse benimle fotoğraf çektirip moral veriyordu."
 
Üst Alt