• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Öğrencilere Müjde: İşte Yeni Chatcpt Özellikleri

Son zamanlarda en popüler yapay zeka araçlarından birisi OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT. Hemen hemen her soruya bir cevap üretebilen bu yapay zeka, önemli bir yeniliğe daha kavuşuyor.
ChatGPT‘ye son haftalarda oldukça fayda sağlayacak yeni özellikler ekleniyor. Bu özelliklerden biri de PDF dosyalarını analiz edebilme yeteneği oldu. ChatGPT‘nin PDF dosyalarını analiz edebilme yeteneği şimdilik yalnızca test etmek için bazı ChatGPT Plus kullanıcılarına sunuldu. Uzun metinlerden oluşan bir PDF belgesini özetlemek gibi amaçlar için kullanılabilen bu yenilik, özellikle öğrencilerin gözdesi olacak gibi. Yine de bu özelliğin herkese ne zaman açılacağı tam olarak bilinmiyor. Ücretsiz ChatGPT sürümünü kullanan kişiler için sunulmayacak olması da söz konusu maalesef.

ChatGPT ile PDF dosyasını analiz edebilmek için şu adımları takip etmek gerekiyor:

• 1. Adım: Ayarlar’ı açın.
  • 2. Adım: Beta özelliklerine erişebilmek için ilgili seçeneği aktif hale getirin.
  • 3. Adım: PDF dosyasını yükledikten sonra analiz ettirebilirsiniz.

tengri

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
190
Aktif kullanıyorum çok faydası var bilgisayarın bir devri açması gibi chatgpt de yeni bir devir başlattı.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Yenilikçi bir uygulama yalnız ücretli olması kullanıcılar için üzücü bir haber olsa gerek