• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Okan Kurt'tan Kung-Fu Dansı!

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
okan-kurt-tan-kung-fu-dansi-4560076_3114_o.jpg

Şarkıcı Demet Akalın, 41'inci yaş gününü önceki akşam Maslak Sheraton'daki Kubbe adlı mekanda düzenlenen partiyle kutladı.
Eşi Okan Kurt'un kendisine sürpriz yaptığını söyleyen Akalın; "Sadece yemeğe geldiğimizi sanıyordum. İçimden 'Fantazi olsun diye otele geldik herhalde' dedim. Meğer bizimki akrabalarımı, arkadaşlarımı toplamış, parti veriyor. Gölcük'teki akrabalarım bile gelmiş; çok ağladım" dedi.
DAVUL EŞLİĞİNDE DANS ŞOV
Gece geç saatlere kadar devam eden partide Okan Kurt, davul eşliğinde dans şov yaparken, Akalın; Özlem Yıldız ve diğer kız arkadaşlarıyla şarkılar söyledi. Doğum günü dileği sorulan Akalın; "Konser maratonundan sonra çocuk çalışmalarına başlayacağız. Zuhal Topal hamile ve onun karnını severek çocuk için dua ediyorum" dedi.