• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Okullar ne zaman kapanıyor 2022, Okullar ne zaman tatile giriyor 2022, Okulların kapanma tarihi belli oldu mu?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Okullar ne zaman kapanıyor 2022, Okullar ne zaman tatile giriyor 2022, Okulların kapanma tarihi belli oldu mu?

OKULLAR NE ZAMAN KAPANIYOR?
Okullar ne zaman kapanıyor 2022 Okulların kapanış tarihi 2022 MEB çalışma takvimi ile eğitim – öğretim yılı başından belli oldu. Kasım ayında 9 günlük eğitim molası veren öğrenciler Nisan ayında tekrar mola aldılar.

483

YAZ TATİLİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Okullar ne zaman kapanıyor 2022 İkinci dönemin sonuna yaklaşılırken sistemde son notlar da girilmeye başlandı. Haziran ayında kapanacağı bilinen okullarda karne günü tarihi 17 Haziran 2022 Cuma günü olarak belirlendi.

Alıntıdır.

Son düzenleme: