• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Oynayabileceğim oyun tavsiyeniz var mı?

GokhanAkol

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
150
oyun tavsiyeniz varmi ilk konuma profile selamlik mesajimi yazayim

512 geforce icin. directx 10.1 son seviyesi. 8600 gt icin ne oyun var guze

Kocaeli 'de yasiyorum, gecen zamanlarda bacagimi hastaligimdan oturu kaybettim, sebebi bilnmeyen kansizlik var, ortopedik engelliyim, rotez kullaniyorum, gectigimiz zamanlada sym'den maasim durdu ve bu aralar pek calisamiyorum, mobilet edinmeye ugrasiyorum. Bilgisayar ve Android kullaniyorum. Pc oyunkarini seviyorum enson just cause 2 oynadim, oynadigim oyunlar crysis, tom raider legend, anniversary, underworld, Tomb raider 2013. Far cry 3 ve daha.... ayrica müzik dinlemeyide seviyorum. Whatsup üzerinden uzaktaki kisilerle sohbet edebilirim özellikle bayanda olur, ancak tel herkese acik degildir telden aramayiniz ve numarami isteyen sadece sohbet amaclidir burdan yada SİLİNDİ ...dan veya faceookdan ulasabilir. Bulusmayi planlamiyorum, lise mezunuyum sadece sohbet veya forum teknoiji sohbeti olabilir. erkeklerde ulasabilir, akilliyimdir sorunu olan sorablir. yazdigim mesleklerde profesyonelim gerci bacak vardi o siralar.

Gökhan A.

Ekli dosyalar

• tombraider6%50.jpg
    tombraider6%50.jpg
    110.5 KB · Görüntüleme: 3
Moderatör tarafında düzenlendi:

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,094
MFC Puanı
20,830
Merhaba ...

1.Öncelikle gerçek resimlerini kamuya açık alanda yayınlamamalısın. (birinci resmi kaldıracağım...)

2.Oyun tavsiyesi olarak , benim 10 yıldır bıkmadan usanmadan oynadığım oyun var.... (ve birçok oyun var ama bu başka)

Videolara buradan bakabilirsin.

Kod:
https://www.google.com/search?q=Company+Of+Heroes&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwiLzqadsOX5AhXORPEDHY5gDjkQ_AUoAnoECAIQBA&biw=1225&bih=610&dpr=1

Diğer tavsiye oyunlarım..

Call Of Duty 1,2 ve 2'in Ek Paketi
Sniper Elite 1,2,3 ve Zombi Army
Silent Hunter 3,4,5 (Denizaltı Oyunu)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,094
MFC Puanı
20,830
MegaNot:

Açılan forum konusu yeniden düzenlendi (bazı bağlantılar silindi) ve konu olması gereken yere taşındı....Lütfen konu açarken forum kurallarına göre konu açınız.

GokhanAkol

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
150
hicbirsey anlamadim sagolun oyun tavsiyeleri ancak bir insan halka acik yayin alanlarina kendi resmini koyabilir, avatarimdaki kisi benim, profilimdede var, kendi resmini foruma koyamazssin ne demek ben cok forum kulandim, bir ara yoneticilikde yaptim uzun zaman oldu, ayrica emalilde mesala profile koydum istege bagli bir konu. emaili silmissiniz hadi diyelim de koyan benim bunu baskasi koysa belkide niye koyuyorsun milletin mailini olabilir, digeri nasil kamuya acik yerde resim olmaz, maskemi takicaz halka acik yerde. kamuda devlet demek öz kelimede, mesala belediye cop tekenesi tekmelek gibidir. kamu malı, is adami çop tekenesi genel olsa halk mali olurdu. kamu denmez özel olur. yasadisi sitemi burasi veya özel bir sadist veya mazosit gece partisimi neden resim koyulmuyormus? resim koyamiyorsan halka yere mesela rütükden yayinlama iznimi alalim eski propagandacilar gibi. darbe zamaninda devlet gazetisimi bu. daha ne yapalim halka acik yer, mesala facebook icin napalim orasida halka acik, basbakana mi soralim

bu sizin bahsettiginiz kurallar korsan yazilim falan gibi seylerle ugrasan forumlardan olmustur. adini yazma resmini koyma gibi. boyle bir kamuya acik yere resim koyulmaz kurali yok ve olamaz.

Gökhan

Son düzenleme:

GokhanAkol

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
150
ben öyle stratejik savaşlı oyunları sevmiyorum digerlerini oynadim 3.ne bakicam denizalti olan, daha bakmadim ne diye, sniper elite 3 guzel degildi. o oyunu sevdiysen sniper ghost warrioruda seversin. galiba 2de var, hitman (hitman 1 ve 2 degil) directx 10.1 bulursanda nasil yapmislarsa cok guzel hangsiydi hatirlamiyorum buyuk versiyonlarida var, bu oyunun ozelligi cok fazla insan var oyunda, ve akillilar 8gb falan belki kurunca biraz gecer ama 20den buyuk degil bu versiyon digerleri 40gb var.

hitman bu absolition mus adi
bir bolumde 500den fazla insan var etrafta sanki cin carsisi gibi zaten oyke oyunda bir cin carsisi cin sokak yemekleri boile var saticilarin yanina gidebiliyosun sukiast icin hedefe bir ates ediyorsun herkes ciglik cigliga kacisiyor ve bu oyunda oran koskoca insanlar gibi. sanki gozunde kamera var sen geziyon okadar buyuk etraf. bir suru ses cikiyor herkes bi sey konusuyor oyunda. ayni gercek carsi gibi. ben oyunu bitirdim, kolay ve oynarsaniz yeniden zorluk seviyesine gore oynayabilirsiniz, oyunda kiyafetlerini degistirip evlere sizma ve parti yapan insanlari bmbalamak gibi girevler var. dogru yaparsan gecebiliyorsn yani seni kimse farketmemeli. fakat goruyorlar yani bir eve tamirci olarak gidiyorsun tamirci napar oyle bir yolu var, farkli davranirsan anliyorlar. yiyecekleri zehirliyor ve berbere neden zehirlenen gelmedi ayar cekiyorki kimse anlamasin bu kadar zeki bir oyun.

eke bir resim koymayi basardim bu hitman absolotiondan bir sahne ve oyun directx 10.1 ile calisiyor yani dx11 kartiniz yoksada calisma ihtimali vardir. ben oyunu bitirdim. guzeldi zorluk ayari degistirilerek yine oynanabilir.

Gökhan

Gökhan Akol

Ekli dosyalar

• tombraider.jpg
    tombraider.jpg
    86.7 KB · Görüntüleme: 4
  • AbsolutionPC04.jpg
    AbsolutionPC04.jpg
    86.2 KB · Görüntüleme: 3
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konular
8
MFC Puanı
3,460
Tomb raider ın eski oyunları güzel oyunlardır. 20 küsür yıllık oyunlardır. Steam'den satın alabilirsiniz. İnternette de ücretsiz olarak bulunur mu bilmiyorum. Tomb Raider 1-2-3-4 oyunlarını öneririm.