• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

oyun oyna para kazan ödeme kanıtlı

civata27

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
0
N1dWgX.jpg

sanalpets scam

scam a düşmek üzere yatırım yapmayın. evet para yatırdım. parada çektim ama görün ne kadar kazandık.

nWoBd0.jpg

çiftlik banktan alıntı.
ve Türk insanı ile birlikte yapan ve kazandığını yine Türk insanı ile paylaşan #ÇiftlikBank gibi değildir.

Bu zamana kadar kimsenin ismini şirket prensibi gereği paylaşmadık ama şu anda bu tür dolandırıcı sistemler bize ve yatırımcılarımıza zarar vermektededir.

1) Ütopya.online
2) cilginemlak.com
2) haylaztavuklar.com
3) cilgininekler.com
4) cilginciftlik.com
5) cilginahir.com
6) maden.im
7) vampirsehri.com
8) teknem.com
9) mylockyfarm.com
10) zombiepio.com
11) cilgintavuklar.com
12) parabahcesi.com
13) forexbankasi.com
14) taksiweb.com
15) ucanpara.com
16) paratavukta.com
17) tavuklarrafta.com
18) cilginmenajer.com
19) farmvillamoney.com
20) sanalpets.com
21) balikgemisi.com
22) kirazengini.com
23) altinyumurtlayantavuklar.com
24) taksile.com
25) degirmen.online
26) haylazmadenci.com
27) jetonbankasi.com
28) cucemadeni.com

ve bunlar gibi adını duymadığımız yüzlerce ponzive dolandırıcı siteler ile insanları dolandıran, Türk insanımızın parasını yurt dışına kaçıran tüm bu dolandırıcı siteler Hukuk departmanımız tarafından Cumhuriyet Başsavcılığına bildirilmektedir. Bu sitelerin %40'ını kapattırdık. Allah'ın izni ve sizin de destekleriniz ile diğer dolandırıcı siteleri de tespit edip hepsini kapattıracağız. Bu paylaşımı bizi seven ve kendini Çiftlik Bank ailesinden gören, Vatanını Milletini seven Türk sermayesini ülkemizden yurt dışına çıkaran bu kişileri paylaşma kampanyasına davet ediyoruz.

Merhaba arkadaşlar.

Sanalpets,aracılığı sayesinde oyun oynayarak kullanıcılarına para kazandıran ve kısa zamanda gelişen güvenli bir sanal oyun platformudur.
Dilediğiniz petleri satın alarak kendi tercihinize uygun bir pazar yaratabilir ve artık burada güvende olan petlerinizin gün içerisinde size sağladıkları üretimlerini toplayıp satarak kazanmaya başlayabilirsiniz!

69qPLP.jpg

Her geçen gün sağladığı imkanlar eşiğinde daha fazla kullanıcıyı bünyesinde barındırabilen ve kendini sürekli olarak geliştiren bu sanal platform sayesinde sizde hemen ücretsiz üyelik ile aramıza katılarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayıp,eğlencenizi kolaylıkla fırsata dönüştürebilme imkanını yakalayabilirsiniz.

QaYBdZ.jpg

ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA ANINDA KAZANMAYA BAŞLAYIN!

Oyun üyeliği tamamıyla ücretsiz olmakla birlikte içeriğinde diğer benzer sistemlerde yer alan depo sınırı,ödeme puanı gibi kısıtlamalar mevcut değildir.Üstelik sisteme giriş yapan her kullanıcıyı,onları karşılayacak olan süpriz hediyeler bekliyor!

ref link : ÜYE OLUN

refsiz link

PET ALARAK GÜNLÜK ÜRETİMİNİZİ ARTTIRIN!

PetShop'ta yer alan ve farklı saatlik üretim puanlarına sahip olan petlerden tercihine uygun olanları satın alabilir ve günlük üretimini arttırarak kazancını yükseltebilirsin.PetPazar'da sahip olunan petlerin üretimleri kullanıcılara PetPara ve PetCoin olarak dönüş yapmaktadır.Biriken PetCoin miktarın ile yeni petler satın alabilir ve PetPara kazançlarını da gerçek gelire dönüştürebilirsin.

dPZ39X.jpg

ETKİNLİKLER VE GÜNLÜK BONUSLAR SAYESİNDE GELİŞİMİNİZİ HIZLANDIRIN!

Her hafta gerçekleştirilen etkinlikleri ve gün içerisinde sana belirli zaman aralıklarıyla sunulan bonusları takip ederek gelişimini kolay yoldan hızlandırabilme fırsatını yakala!

ref link : ÜYE OLUN

refsiz link

PARANIZI ANINDA ÇEKİN!

Oyun için birikimlerinizi dilediğiniz an hızlı ve zahmetsiz bir şekilde talep edebilirsiniz.Tüm ödemeleriniz anlık olarak PaPara hesabınıza gönderilir.

arkadaşlar oyunda ister yatırım yapın isterseniz yapmayın kimseyi zorlamak yada
yalan bilgi vermek yoktur. kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor kat kat... bu kullanıcılar aynı zamanda sürekli forum oratmında da muhabbet ediyor.

desteğinizi bekliyorum...

Not:ayrıca klan sistemi gibi bir petshop sitmemi planlanıyor.. eğer üye olur ve bana destek olursanız buraya nick adresinizi yazın elimden geldiğince yardım edeceğime emin olun...

not : Referanslarınızdan %10 kazanç sağlarsınız .
iyi oyunlar teşekkürler..

ref link >>>>> ÜYE OLUN <<<<<<<<<<<ÜYE OLUN

refsiz link

TEŞEKKÜRÜ ESİRGEMEYİN <<<<<tıkla lütfen

16.03.2016

ÖDEME DEKONTU

yatırım yapmak kazanç süresini kısaltır sadece. yatırım yapmaya kimse zorlanamaz...
.......