• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Onurcan

MFC Üyesi
Konular
387
MFC Puanı
290
Oyuncu Nasıl Olurum,Oyuncu Nasıl Olunur,oyunculuk eğitimi nasıl alınır,oyuncu olmak istiyorum nasıl olabliirm,oyuncu olmak istiyorum nasıl olunur

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Biri galiba bu konuda yardım istemişti forumda
Ama yardımcı olan çıkmadı

Konular
14
MFC Puanı
170
kurtlar vadisinde bedava 1 bolum oyna yeter :f38:

haricinde bazı eski sanatçıların okulları var biraz pahalıya maal oluyor ama onlar el atarsa dizi mizi yurursun

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
kurtlar vadisinde bedava 1 bolum oyna yeter :f38:

haricinde bazı eski sanatçıların okulları var biraz pahalıya maal oluyor ama onlar el atarsa dizi mizi yurursun
Çok pahalı evet benim kuzenim okulunu okudu sonra biraz daha geliştirmek için Müjdat Gezen'in evet böyle bir okulu varmış ama gidemedi çok pahalı imiş

Konular
14
MFC Puanı
170
Çok pahalı evet benim kuzenim okulunu okudu sonra biraz daha geliştirmek için Müjdat Gezen'in evet böyle bir okulu varmış ama gidemedi çok pahalı imiş

evet biliyorum zor işler ya ... odun vermeden çok zor onada gerek yok bence kim isterki herkes tarafından tanınmayı sacma.