Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pasif İçicilik

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

Sigara icenlerin sigara icmeyenlere yaptiklari en buyuk saygisizliktir

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

ohho sen demi bürütüs ? napalım içiyoruz bırakmak olmuyor denensede evet kabul ama bu kadar net soylenmeside hoş değil sayemizde bedava duman alıyorsunuz fenamı azot salınımı kadar kotu olsada eşit gider boyle diceğinize dua edin bırakalım

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

ohho sen demi bürütüs ? napalım içiyoruz bırakmak olmuyor denensede evet kabul ama bu kadar net soylenmeside hoş değil sayemizde bedava duman alıyorsunuz fenamı azot salınımı kadar kotu olsada eşit gider boyle diceğinize dua edin bırakalım
Ben bu durumdan hoşnut degilim

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

Ben bu durumdan hoşnut degilim

benzaten doğusumla basladım ya içen çokmu memnun ama durulmuyor alışkanlık 4 pk içiyordum 1 bucuğa dusurdum bana sor nasıl dusurdum cidden kolay iş değil içende hoşnut değil ki ama zevkine diye baslayan sey muptezellik oluyor

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

benim cevremde evimde akrabalarimda cok sukur sigara icen yok, bu duruma maruz kalmadim. fakat duraklarda veya kalabalik ortamlarda malesef kalabiliyoruz. bende sevmiyorum kokusunu dumanin isini ustumuze sinmesini fakat icme diyerekte karisamicamiz icin katlaniyoruz

Üst Alt