Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pepe Boyu Kaç - Pepe Kilosu Kaç - Pepe Kaç Yaşında

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    39
  • MFC Seviyesi

Pepe Boyu Kaç,Pepe Kilosu Kaç,Pepe Kaç Yaşında,pepe nereli,pepe mevkisi nedir,pepe sevgilisi varmı

Képler Laveran Lima Ferreira ya da bilinen adıyla Pepe, Stoper pozisyonunda oynayan Brezilya asıllı Portekizli futbolcu. Portekiz Millî Takımında oynamaktadır. Vikipedi
Doğum tarihi: 26 Şubat 1983 (34 yaşında), Maceió, Alagoas, Brezilya
Boy: 1,88 m
Tam adı: Képler Laveran Lima Ferreira
Maaş: 5,72 milyon GBP (2015)
Eş: Ana Sofia Moreira
Şu andaki takımları: Real Madrid CF (#3 / Defans), Portekiz Millî Futbol Takımı (#3 / Defans)​

Bezelye

♫♪ Deniz üstü köpürür ♪♫, Hey canım rinnan nay ri
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    923
  • MFC Seviyesi

Pepe de geldi ya la :sigara Bu beşiktaşı parçalamak istiyorum :p

Pisadam

Dalından düşen yaprak rüzgarın oyuncağı olur.
CEO
  • MFC Puanı
    20,297
  • MFC Seviyesi

Hakaten de adamlar yılın transferini yaptı. Adı var ama bakıcaz performans nasıl olacak. Bol bol kırmızı kart yiyecek mi acaba bir kere adamda o tip var ve kırmızı kart en çok ona yakışır şeklinde bir etiket yapıştırılmış ona :D

3 milyon 350 bin euro ve imza parası içinde 3 milyon euro alacak şimdi baktım bende.

Bizim Belhanda ile aynı ücret ama imza parası 3 milyon euro nedir arkadaş ya :S

Bezelye

♫♪ Deniz üstü köpürür ♪♫, Hey canım rinnan nay ri
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    923
  • MFC Seviyesi

Hakaten de adamlar yılın transferini yaptı. Adı var ama bakıcaz performans nasıl olacak. Bol bol kırmızı kart yiyecek mi acaba bir kere adamda o tip var ve kırmızı kart en çok ona yakışır şeklinde bir etiket yapıştırılmış ona :D

3 milyon 350 bin euro ve imza parası içinde 3 milyon euro alacak şimdi baktım bende.

Bizim Belhanda ile aynı ücret ama imza parası 3 milyon euro nedir arkadaş ya :S

Bonservisi elinde bence eder o parayı. Yoksa gidebileceği tonla kulüp var avrupada :sigara Bu Fikret delirtiyor beni ya :sigara Herif geldi geleli resmen ambargo koydu lige :sigara

Üst Alt