Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pepe Yapboz Evi

Aylin22

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    27 Mar 2013
  • Mesajlar
    150
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Yapboz Oyunları kategorisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Pepe Yapboz Evi oyunu yüklendikten sonra Play'e basarak ve oyuna başlayarak ve sevilen çizgi film karakteri Pepe'nin yapboz evinin önünde çektirdiği resminin parçalarını uygun yerlere koyarak oyunu bitirin.
Oyun ekranının sol altındaki kırmızı butona basarak puzzle parçalarınızı alın ve uygun yerlere yerleştirin. Yerleştirdikten sonra yeni bir puzzle parçası alarak yine aynı şekilde yerleştirdin. Böyleye en kısa sürede oyunu bitirmeye çalışın ve kendi rekorunuzu kırmaya çalışın.
Pepe Yapboz Evi adlı bu keyif verici puzzle oyunu, Yapboz Oyunu kategorisinin bulunan puzzle oyunlarından en çok sevilenlerinden biri. Bu oyunun Yapboz Oyunları kategorisinde bu kadar sevilmesinin nedeni; Pepe'nin tanınan ve çocuklar tarafından çok sevilen bir çizgi film kahramanı olması ve aynı zamanda oyunun güzel bir müziğinin olması. Bu keyif verici oyunu hemen siz de oynamalısınız. Keyifli bir oyun olacağı kesin. İyi eğlenceler. Yapboz Oyunları, Yapboz, Yapboz Oyunu
 
Üst Alt