• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Peugeot Onyx LV ödülünü kazandı

Üyelik Tarihi
19 Şub 2013
Konular
68
Mesajlar
523
MFC Puanı
10
Yapılan açıklamaya göre, konsept otomobil Peugeot Onyx, Paris'te düzenlenen Louis Vuitton Klasik Ödülleri töreninde, yılın en iyi prototipine verilen Louis Vuitton Klasik Konsept Ödülü'nü kazandı.
2005 yılından bu yana her yıl düzenlenen Louis Vuitton Klasik Ödülleri organizasyonunda otomobil profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından Klasik Yarışma Ödülü ve Klasik Konsept Ödülü olmak üzere iki ödül veriliyor. Jüri inovasyon ve know how sınavlarından başarıyla geçen seri model ve konseptleri ödüllendiriyor.
600 BEYGİRLİK BİR DİZE HİBRİT V8 MOTOR

Peugeot Tasarım Direktörü Gilles Vidal, Onyx konseptinin Peugeot'nun gelecekteki tasarım kodlarını taşıdığını kaydetti. Bu konsept araçta üst gam, köklü bir tasarım ile seçkin ve kompozit malzemeleri bir araya getirdiklerini ifade eden Vidal, ''Peugeot Onyx, markanın performansını ortaya koyan 600 beygirlik bir dizel hibrit V8 motor ile donatıldı'' dedi.
Geçen yıl Paris Otomobil Fuarı'nda vitrine çıkarılan ve ardından İstanbul Auto Show'da da sergilenen Peugeot Onyx, bugüne kadar aralarında Autoweek En İyi Konsept Otomobil ve RTL ile Auto Plus tarafından verilen Paris Otomobil Fuarı'nın En Çok Tercih Edilen Konsept Modeli olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.


kdmg7.jpgkdmgl.jpg


kdmgs.jpg


kdmh3.jpg
 
Üst