• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pınar Altuğ'un Derin Göğüs Dekolteli Elbisesi Olay Oldu

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Pınar Altuğ'un Derin Göğüs Dekolteli Elbisesi Olay Oldu

m4aX22.jpg

Dün akşam sosyetenin gözde isimlerinden Azade Balkaner ve Alican Özsoy'un düğününe katılan Pınar Altuğ, derin dekolteli siyah bir elbise giydi. Boydan çekilmiş fotoğrafını da elbisenin tasarımcısına teşekkür ederek paylaştı, sonrasında ise bir takipçisiyle arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

TAKİPÇİSİ ELEŞTİRDİ

Paylaştığı fotoğrafa "Her zaman ki gibi hem kendimi çok güzel hissettim hem de çok rahattım" notu düşen Altuğ'a takipçisi, dekoltesinin aşağıda durduğunu ve elbisenin rahatsız göründüğünü söyledi.

CEVABI ANINDA YAPIŞTIRDI

Altuğ ise cevap vermede gecikmedi. Güzel oyuncu, takipçisinin eleştirisine "Beğenmeyebilirsiniz. Ona elbet bir şey diyemem. Ama bütün gece dans ettim ve hiç kıpırdamadı. Gerçekten çok rahattım" sözleriyle yanıt verdi.

İLTİFAT YAĞDIRANLAR ÇOĞUNLUKTAYDI

Ancak, dekoltesinin aşağıda durduğunu başka söyleyenler de vardı. Tabii Altuğ'un yıllara meydan okuyan fiziğine ve güzelliğine de iltifat yağdıranlar çoğunluktaydı.

Haberlercom

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
ne giyse yakışıyor bu kadına...

Konular
0
MFC Puanı
280
Şafak olmuş cart curt karı hala teşhir peşinde...

Neyse gideri var hatun kişinin :tesbh:D