• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Plzen-Napoli

Konular
867
MFC Puanı
50
Plzen-Napoli

950.gif
182.gif
İlkay Coşkun

Futbol ilginç bir oyun, kesin yargılara varmak güç, Avrupa Ligi ikinci tur ilk maçında Napoli-Plzen maçında ilginç bir sonuç alındı. Çek ekibi, Napoli gibi zor bir deplasmanda rakibine tam üç gol attı ve rövanş için çok önemli bir avantaja imza attı. Napoli'nin turlayabilmesi için deplasmanda 4-0 kazanması gerekiyor. Plzen'in rövanşta çok açık bir futbol oynayacağını aksine skoru korumaya yönelik bir futbol sergileyeceğini düşünüyorum. Napoli'nin ise kaybedecek hiçbir şeyi olmadığı için risk alması kaçınılmaz görünüyor. Ev sahibinin galibiyetine 2.10 oran açılması maçın beklendiği gibi çok da kolay olmayacağının bir işareti olarak algılanabilir. Gollü bir maç olma ihtimalini yüksek görüyorum. Bu maçta üç gol barajının aşılacağını düşünüyorum.