• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

PoiSonGirL

Konular
772
MFC Puanı
530
Mega Forumun en eski üyelerindendir. Paylaşımları ve forumdaki güncelliği ile bizleri sevindiren bir tanecik forumdaşım. Umarım desteğini paylaşımlarını hiç eksik etmez. Sevilen forumdaş :)

Konular
12
MFC Puanı
40
tanışmak kısmet olmadı ama kötü biri olmadığı kanaatindeyim ..
Selam ile, Hoş Kalın ..

Konular
198
MFC Puanı
100
Bende tanışma şansı bulamadım.
Ama Matilda ile ortrak özellikleri var,onuda tanımıyorum gerçi.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bende tanışma şansı bulamadım.
Ama Matilda ile ortrak özellikleri var,onuda tanımıyorum gerçi.

Ortak özelliği merak ettim doğrusu :D

PoiSonGirL'e gelecek olursak paylaşımlarını ve yorumlarını takip ediyor ve gerçekten tarzını beğeniyorum. Bir çok konuda kendini geliştirmiş biri olduğunu düşünüyorum. Özellikle okuma aşkına hayranım. Ama malesef henüz tanışmıyoruz :(

Konular
55
MFC Puanı
340
Ortak özelliği merak ettim doğrusu :D

PoiSonGirL'e gelecek olursak paylaşımlarını ve yorumlarını takip ediyor ve gerçekten tarzını beğeniyorum. Bir çok konuda kendini geliştirmiş biri olduğunu düşünüyorum. Özellikle okuma aşkına hayranım. Ama malesef henüz tanışmıyoruz :(

O zaman en kısa zamanda tanısmalıyızz=) yorum yazan herkese tesekkur ederim:)