• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pozi'den Seçmeler:))

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Misafirin yanında dayak yemeyeceğini bildiği için sınırları zorlayan çocuktaki cesaret kimsede yok?

Kavgaların en çok 'ne bakıyon len' diye çıktığı bir ülkede, otobüslere karşılıklı koltuk yapmak çok mantıklı gerçekten ?

Dişini fırçalayan erkeği bulmuş da, macunu ortadan sıkmayanını istiyor. Bak bak lükse bak?

Arabada kemer takmak zorunluyken otobüslerde milletin ayakta gidebilmesini bana bir anlatın?

Türklere özgü ikna şekli, ölümü gör???

Bazen başımı alıp gidesim geliyor ama Müge anlı dan korkuyorum beni de bulur diye?

Asansör çağırma tuşuna defalarca basarak daha hızlı geleceğini zanneden tek milletiz ??

Annem beni ders çalışırken gördü, gözleri yaşardı, bıraktım ders falan çalışmıyorum. Ondan değerli mi, kıyamam ben ona?

Elini öptürmek istemeyipte elini iyice aşağı indirip beni yerlerde süründüren orta yaşlı akraba seni pıçaklarım???

Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni istiyorum. Pilotum ben?

Pizzayı yuvarlak yapıp üçgen kesip kare kutuya koyanla, evleri kare ve dikdörtgen yapıp adını daire koyan kişi aynı kişi olmalı???

Eve gelen misafirin tuvalet var mı diye soruşuna ayar oluyorum. Yok biz poşete yapıp karşı apartmanın damına atıyoruz???

Anneme, anne ben evlatlık mıyım dedim. Öyle bişey olsa seni mi seçerdik dedi. Haklı kadın?

Gözleri aşka gülen en taze sögüt dalsın diyor şarkıda. Bu hayatımda duyduğum en kibar, en naif ODUNSUN deme şekli???

Her ne yapıyorsun diye sorduğumda napiim sen napıyorsun diyen Bi arkadaşım var. Yıllardır ne yaptığını bilmiyorum?

27653941 keredir diyorum size, şu sayıları okumuş gibi yapıp geçmeyin diye?

Sadece Türklere özel bir ağırlık birimi 'gavur ölüsü gibi' ???

Fırıncı bana sıcak ekmek veriyorum dedi. Abi nasıl olsa eve gidince annem bayatları yedirecek dedim. Sarıldık ağlaştık?

Bizler arkası gelmez dertlerimin şarkısını söylerken göbek atan bir toplumuz. Kimse bana normal olduğumuzu söylemesin. Yemem?

İnsanımız gariptir. Camı siler ayna gibi oldu der, aynayı siler cam gibi oldu der?

En iyi tedavi şekillerimizden biri, git bir elini yüzünü yıka?

Pazarda çocuğunu kaybedince feryat figan ağlayan, buluncada öldüresiye döven anne Türk annesidir.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
En iyi tedavi şekillerimizden biri, git bir elini yüzünü yıka :Dddd

bunu ben čok yapıyorum yaa :Ddd