• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pozitivizm

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Foruma geldiğinden beri sevimliğiyle cana yakınlıgıyla sanki yıllardır burdaymış gibi hiç yabancılık cekmeyişi, iyimser oluşu yazıları, şiirleri mükemmel ve kendisi harika biri olmasıyla megaya renk kattığı için ayriyeten cok tşk ederiz @Pozitivizm umarım hep bizimle olursun güzellik ;) :a-(113): :a-(112)::a-(113):

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Foruma geldiğinden beri sevimliğiyle cana yakınlıgıyla sanki yıllardır burdaymış gibi hiç yabancılık cekmeyişi, iyimser oluşu yazıları, şiirleri mükemmel ve kendisi harika biri olmasıyla megaya renk kattığı için ayriyeten cok tşk ederiz @Pozitivizm umarım hep bizimle olursun güzellik ;) :a-(113): :a-(112)::a-(113):
İlk foruma üye olduğumda bana yakin davranarak aslında ne kadar iyimser, cana yakın ,sevgi dolu biri olduğunu göstermiştin,3 aydır buradayım ama.sanki hep berabermişiz gibi hiç yabancılık çektirmeyen ender insanlardan biri de forumumuzun meleği olan sensin bu yüzden bende sana çok teşekkür ederim..
Böyle güzel düşündüren kalbine de çok teşekkür ederim iyiki varsın..
:inlove::a-(106)::a-(113)::a-(126)::a-(163):

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
İlk foruma üye olduğumda bana yakin davranarak aslında ne kadar iyimser, cana yakın ,sevgi dolu biri olduğunu göstermiştin,3 aydır buradayım ama.sanki hep berabermişiz gibi hiç yabancılık çektirmeyen ender insanlardan biri de forumumuzun meleği olan sensin bu yüzden bende sana çok teşekkür ederim..
Böyle güzel düşündüren kalbine de çok teşekkür ederim iyiki varsın..
:inlove::a-(106)::a-(113)::a-(126)::a-(163):
Canım benim Sende iyi ki varsın :a-(160)::a-(160):

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
P ozitif kelimesinin beden almış hali
O çok sevimli biridir
Z oru sever
İ yimserdir her zaman
T atlı olduğu doğrudur
İ
nce ruhludur
V arlığı huzur verir insana
İ yi okey oynar :)
Z aman onunla güzel geçer
M ükemmel bir kişiliğe sahiptir.

Seni tanıdığımız için çok sanşlıyız iyi ki varsın .. :giggle:

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
P ozitif kelimesinin beden almış hali
O çok sevimli biridir
Z oru sever
İ yimserdir her zaman
T atlı olduğu doğrudur
İ
nce ruhludur
V arlığı huzur verir insana
İ yi okey oynar :)
Z aman onunla güzel geçer
M ükemmel bir kişiliğe sahiptir.

Seni tanıdığımız için çok sanşlıyız iyi ki varsın .. :giggle:
Teşekkür ederim düşünceleriniz için..

• Beğen
Tepkiler: Nur
Konular
91
MFC Puanı
23,110
Güzel sözler yazılmış, akrostiş şiir de var e biz ne yazacağız o zaman. Bende Cem Adrian - Sen Hep Böyle Kal şarkısını göndereyim.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
@Pozitivizm Deyince..

aklima tabii ki Pozitif`lik geliyor .. : )

Kendisi iyi niyetli , sicak kanli, dostlarini sahiplenen, Duygusal ve bilgili birisi ..

Üstüne cok yardimsever ..

Bu foruma geldigim de , ilk tanistiklarimdan ..

Bence MF ailesine ve Yöneticilerine güzel yakismis ..

@Pozitivizm de iyi ki var :** :a-(71):

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@Pozitivizm Deyince..

aklima tabii ki Pozitif`lik geliyor .. : )

Kendisi iyi niyetli , sicak kanli, dostlarini sahiplenen, Duygusal ve bilgili birisi ..

Üstüne cok yardimsever ..

Bu foruma geldigim de , ilk tanistiklarimdan ..

Bence MF ailesine ve Yöneticilerine güzel yakismis ..

@Pozitivizm de iyi ki var :** :a-(71):
Teşekkür ederim deli dolu aynı zamanda duygusal olan,herşeyin en iyisini hakeden,paylaşımlariyla insanları farklı bakış açısıyla bakmalarina sebep olan,kırılmaktan ve kırmaktan çekinen, doğal arada agresif olan değerli arkadaş:)

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Teşekkür ederim deli dolu aynı zamanda duygusal olan,herşeyin en iyisini hakeden,paylaşımlariyla insanları farklı bakış açısıyla bakmalarina sebep olan,kırılmaktan ve kırmaktan çekinen, doğal arada agresif olan değerli arkadaş:)

doğal arada agresif olan değerli arkadaş

bazen anim anima uymuyor ; )) ama her insanin icinde var bende bunu belli ederim **

Duygularini disa vurabilen insanlari seviyorum ; ) hic bir insan herzaman iyi olamaz : ))

ama asla kimseye zararim dokunmaz * : )))

Tskler yorumun icin .. :a-(297):

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
bazen anim anima uymuyor ; )) ama her insanin icinde var bende bunu belli ederim **

Duygularini disa vurabilen insanlari seviyorum ; ) hic bir insan herzaman iyi olamaz : ))

ama asla kimseye zararim dokunmaz * : )))

Tskler yorumun icin .. :a-(297):
Kesinlikle içindekini dile vurabilen insan nadirdir bu yüzden ayrıcalığımiz var:)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,890
kısa sürede forume gelip, sahiplenen , cana yakın, gerçekten hep pozitif düşünen biridir, iyiki geldin iyiki bizimlesin:)

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Pozitivizm, :a-(163):

neşeli, esprili, eğlenceli, enerjisi yüksek biridir pozicim :giggle:
yazıları, şiirleri ve bana yazdığı akrostiş çokkk güseldirrrr :giggle:

paylaşımları.. sıcakkanlı kişiliği.. yardım severliği.. kibarlığı.. duygusallığı.. forumumuzun eşsiz üyelerindendir..
ii ki geldi.. ii ki burada :giggle::a-(163)::a-(160):

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@Pozitivizm, :a-(163):

neşeli, esprili, eğlenceli, enerjisi yüksek biridir pozicim :giggle:
yazıları, şiirleri ve bana yazdığı akrostiş çokkk güseldirrrr :giggle:

paylaşımları.. sıcakkanlı kişiliği.. yardım severliği.. kibarlığı.. duygusallığı.. forumumuzun eşsiz üyelerindendir..
ii ki geldi.. ii ki burada :giggle::a-(163)::a-(160):
sen ne tatlı dilli bir ejderyasın senin gibi değerli dostlar edindiğim için çok şanslıyım,foruma girdiğimde ilk İzel mesajını hatırlıyorum biran şaşırmıştım neyi yanlış yaptım acaba diye:)iyi ki seni tanıdım kahraman minik ejderham:inlove::a-(113)::a-(126)::a-(163)::a-(106)::a-(113):