• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rabbinin Adıyla Oku / Habib Mert

Üyelik Tarihi
20 Ara 2012
Konular
2,401
Mesajlar
10,146
MFC Puanı
2,700
Selamun Aleykum Ehlibeyt Dostları
“Rabbinin Adıyla Oku” Hz. Muhammed’in (saa) hayatını anlatan bir romandır. Kitapta Peygamber’imizin (saa) hayatı çok sade bir şekilde anlatılmıştır. Peygamber’in (saa) hayatını okumak isteyen gençler için birebir. Özet niteliğinde olduğu için anlaşılması çok kolay ve bu yüzden çocuklar için de rahatlıkla tavsiye edebilirim…
Arka kapaktaki tanıtım yazısı:
“Cahiliye âleminin karanlık semalarına doğan ilahi nur, artık arkasında bir gölge bırakarak Müslümanların arasından sessiz bir vedayla ayrılmıştı. O Nur ki, zifiri karanlıkları aydınlığa, ebedi geceleri sabaha, kararan kalpleri, huzura ve imana boğmuştu. Hem de kanı, canı pahasına. Şimdi O’a taş atan eller kendi başlarını dövüyor, O’a kara çalan diller, feryat figan ediyorlardı. Ama o rahmet güneşi, risaletini tamamlamış ve Allah’a karşı üstlendiği yükümlülüğü en güzel şekilde yerine getirmiş olmanın verdiği şerefle, gökyüzünün masmavi geçitlerinden, güneş tüylü kanatlarıyla cennetteki sarayına doğru çoktan yol almıştı. Ardında Allah’ın kelamını ve on iki nurunu bırakarak…”
 
Üst