• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Radyo mu daha iyi Televizyon mu? İnsanlar neden radyo dinlemeli?

Konular
74
MFC Puanı
770
Radyo mu daha iyi Televizyon mu? İnsanlar neden radyo dinlemeli?

radioTV.gif

Çoğunuzun televizyon diyeceğini biliyorum çünkü radyo dinleyenimiz çok az. Belki burada biri radyonun önemini anlatabilir.. Düşüncelerinizin hepsini okuyacağım :)
Kolibandı şu konuya bir yorum yazarsın da :)

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Televizyon izlerken konuya yorum yapıyorum : )
Aslına bakarsan eskiden çok ciddi bir radyo kültürüm vardı. Her sabah radyoları takip eder özellikle neşeli programları keyifle dinlerdim.Hop Dedik Ayhan , Gazoz Ağacı Cem Aslan favorilerimdendi. Zaten iş yerinde televizyon falan pek yaygın değildi. Radyo en güzel eğlencemizdi.
Kendimi bildim bileli ben hep eğlence tarafları ile ilgilendim.Şimdi pek takip etmiyorum.
Youtube'a gir dinlemek istediğin şarkıyı aç usul usul çalarken sende işlerine bak.
Şimdi gerçekten neşeli ve beni güldürecek radyo programları devam ediyor mu bilmiyorum.
Çok televizyon izleyen biriside değilim.Genelde bu saatlerde uykum kaçınca pcden müzik açmak zahmetli geldiğinden koltuğa uzanıp televizyonu izlemek kolay geliyor.
Aslına bakarsan çoğu zamanda kitap okumak yada karikatürlere bakmak bu ikisininde üstünde benim için.

Konular
43
MFC Puanı
6,600
"iyi" tarafından dolayı tercih edilemez tek cihaz şu anda radyodur.

TV, radyonun gelişmiş bir modelidir. Radyodan farkı sesin yanında görüntünün de olması.
Bu devirde radyonun pekte bir önemi kalmıyor. Çünkü daha iyisi televizyon var.
Tabii bu şimdi de TV için geçerli. Çünkü internet var. :)
Teknoloji, zamanının en iyisidir. Ne üretirse üretsin.

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Sabah sabah Cem Arslan'a yetiştim Gazoz Ağacı programına devam ediyor arada dinleyeyim :D

Konular
74
MFC Puanı
770
Benim için radyo daha önemli.. Güldürmek konusunda en iyisi bence.. Bilgide veriyorsa demeyin keyfime :) Araç sürenler yada toplu taşımada radyo dinleyin.. Aynı şarkıları dinlemekten bıkmadınız mı :)
Kolibandı 17:00 da fatih yıldırım var onu bir dinle serdar yayında gibi ama daha komik :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Benim için radyo daha önemli.. Güldürmek konusunda en iyisi bence.. Bilgide veriyorsa demeyin keyfime :) Araç sürenler yada toplu taşımada radyo dinleyin.. Aynı şarkıları dinlemekten bıkmadınız mı :)
Kolibandı 17:00 da fatih yıldırım var onu bir dinle serdar yayında gibi ama daha komik :D

Hangi radyoda onuda söyle bari :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870

İşteyim ben nasıl vereyim haber sana :D Trt radyosunda da eski kafa programı var oda bilgi veriyorsaat 1 de, yine trtde hem bilgi veren arada komiklik yapan zafer akçay var onuda dinleyebilirsin sabahın 7 de başlar:D

Hem tavsiye et hem haber verme çok ayıp sen kolibandı ekmek çıktııı diye bağır ben gelirim :D
Aslında radyocu olmak tam bana göreymişte treni kaçırdım :D

Konular
74
MFC Puanı
770
Hem tavsiye et hem haber verme çok ayıp sen kolibandı ekmek çıktııı diye bağır ben gelirim :D
Aslında radyocu olmak tam bana göreymişte treni kaçırdım :D

Telefonların hatırlatıcısı var senin yokmu ki :D içimden seni anacağım kulağın filan kaşınırsa radyoyu aç :D
İnternnetten dj ol sen ben dinlerim komiksen :p

Konular
74
MFC Puanı
770
Sen en iyisi kulak çınlatma tekniğini kullan yada ateş yak çatıda :p
Çok iyi komikçilik yaparımda vaktim yok :D

Hep buradasın ama vaktin yok :D
Neyse tartışma konusu bu biz ikimiz geyiğe gidelim :D

Son söz olarak diyorum radyoyu sevin, radyo televizyondan daha iyi. Tek bir kanaldan bir sürü bilgi alabilirsin.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
artık ikisi de yok.. yani fiziksel olarak sanım.. sadece internet var.. içinde tv ve radyoyu da kapsayan diyebiliriz..