• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory Full İndir - Download

Konular
150
MFC Puanı
0
wolfensteinenemyterritou.png

Return To Castle Wolfenstein:Enemy Territory (Savas oyunu ) Süper Full İndir

oyungoruntuleri.jpg

wolfensteinenemyterrito.png

wolfensteinenemyterrito.jpg

wolfensteinenemyterrito.jpg

oyunbilgileri.jpg

Wolfenstein Enemy Territory | 257.8 MB
Siz bu oyun hakkında ne düşünürsünüz bilmem ama ben bu oyuna asrın oyunu derim gelmiş geçmiş en güzel savaş oyunlarının başında gelir özellikle benim bir zamanlar oynadığım vazgeçemediğim oyunun sonunun hiç gelmesini istemediğim Return to Castle Wolfenstein oyununun 2.olan Wolfenstein Enemy Territory oyununu paylaşmak istedim ben bu oyunu oynamadım ama mutlaka oynucam
İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan başka bir oyun olan Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory, Call of Duty’e göre biraz daha fantastik bir konuya sahip. Aynı zamanda oynanışı ile oyuncuları takımlaşmaya zorlayan Castle Wolfenstein silah çeşitleri bakımından da farklı. Oynanış bakımından da oyunculara çok daha farklı olanaklar sağlıyor. Oyun Call of Duty’e göre daha az popüler; fakat bu daha kötü bir oyun olduğu manasına gelmiyor. Çok kişilik modu dışında tek başınıza oynarken de oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz

turbobitc.png

Return To Castle Wolfenstein:Enemy Territory (Savas oyunu ) Süper Full İndir