• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ruh eşinizi nasıl bulacaksınız?

Üyelik Tarihi
4 Ara 2012
Konular
1,535
Mesajlar
2,342
MFC Puanı
280
İki karşıt enerji olan erkek ve kadın yüzyıllar boyunca ruh eşini aradı. Peki ama ruh eşi diye bir şey var mı?İnsanoğlu, fiziki bedenlerini almadan önce enerji boyutunda androjen (hem erkek hem dişi) varlıklardı. Erkek ve dişi, fiziksel boyuta inildiğinde iki karşıt enerji olarak var oldu. Bu yüzden diğer yarımız ikiz ruhumuz olarak adlandırılır. İkiniz ruhumuz da, bizimle birlikte benzer titreşime sahiptir.

İkiz ruhlarin karşılaşması çok nadiren gerçekleşir. Çünkü ancak fiziki enkarnasyonlarının sonuna gelen ikiz ruhlar karşılaşırlar. Dünyanin artan titreşimi her şeyihızlandırmaktadır ve sonuç olarak simdi eskiden hiç olmadığı kadar çok ikiz ruh karşılaşmaktadır. Ayni zamanda kişinin ikiz ruhuna. İkiz ruhların karşılaşması tanrısal bir karardır. Her ruh yaşaması gerektiğinde yaşayacaktır. Eğer ikiz ruhunuzun ve sizin, fiziki ortamın yasakladığı bir şeyi enerji boyutunda yasamanız gerekiyorsa, Tanrı yasanması gerekeni yaşatacaktır.

Pek çok insan eş ruh ve ikiz ruhu birbirine karıştırır. İkiz ruhun karşılaşması yarattığı çekim nedeniyle kuşku götürmez. İkiz ruhların karşılaşması somon balıklarının akıntı yukarı yüzmelerine benzer bir içsel bilişi uyandırır; her şeye rağmen mutlaka yapılması gereken bir yolculuktur. İkiz ruhların karşılaşmasından doğan güç, her ruhun kendi içindeki eril-dişil dengelenmesini baslatır; bu ikiz ruhların karşılaştırılmalarındaki ana sebeptir.

İkiz ruh ilişkileri Evrendeki her şey ile aynı enerjik ritme sahiptir. Yani, genişler ve büzülür. İlişki içinde bu cezbedilme ve geri püskürtülme (çekim ve tiksinme) olarak deneyimlenir. Genellikle enerjiler kaynaşırken, ikiz ruhlar çok yoğun bir cekim hissederler daha sonra kaynaşan enerjileri tanır ve dengelerken uzaklaşırlar. Bu ritm pek çok kere tekrarlanır ve her defasında büyük ruhsal kargaşalara ve hasarlara yol açar.

İkiz ruhlar genellikle benzer fiziki özellikler taşırlar, iki tutkulu aşıktan çok kardeşlere benzerler. Bağları çok derin ve fiziksel alemin ötesindedir. İkiz ruhlar karşılaşarak enerjik bütünleşmelerini yaşamak üzere enkarne olduklarında, karşıt kutuplaşmayı bütünleyebilmek için birbirlerine karşıt enerjiyi yansıtabilmek üzere erkek ve kadın olarak enkarne olurlar. Aslında bu tüm kadın-erkek birlikteliklerinde böyledir ama ikiz ruhların ilişkileri ile kıyaslanmayacak ölçüde yoğun yaşanır.

Ruh ikizinizi gördüğünüzde bunu anlarsınız, neden olduğunu anlayamadığınız yoğun bir çekim duyarsınız. Bu duygu çok yakıcıdır, göbeğinizden içeri kızgın bir demir sokulmuş gibi hissedersiniz. Düşünceleriniz aynıdır, yaşadığı fiziksel mekân aynı olmasa bile ruhsal olarak ayni yoldasınızdır ve karakterleriniz aynıdır. Hissettiğiniz, bildiğiniz, gördüğünüz ve aldıladığınız her şey aynıdır.

Eğer ikiz ruhunuzla karşılaştıysanız veya karşılaştığını sanıyorsanız unutmamanız gereken şudur; Tanrı sizi onunla dünyevi bir "Mutlu aşk hikâyesi" yaşamanız icin karşılaştırmadı. Siz onunla; kendi içinizdeki bütünlüğünüzü keşfederken içsel dengenizi kurmak ve sürdürmek için karşalaştınız. Eğer ikiz ruhunuzla ilişkinizde veya diğer ilişkilerinizde zorluk yasıyorsanız, acıları ve zorlukları kabul etmeyi de bilmelisiniz.
 
Üst