• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rüyada geç kalmak

OBERON

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
20 Kas 2016
Konular
2,670
Mesajlar
2,919
MFC Puanı
1,410
Rüyada geç kalmak

Rüya: Toplantıya ya da sevgilinizle buluşmaya gitmek için daha çok vaktiniz olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak alarmınızın çalmadığını ve 15 dakika içinde buluşma yerine gitmeniz gerektiğini fark ediyorsunuz. Telefonunuz çalıyor, trafik bir anda berbat bir duruma geliyor ve aksilik peşinizi bırakmıyor.

Rüyanın anlamı: Bu rüyaların anlamları genellikle gerçek hayattaki hedefelerinize ulaşmayı simgeler. Bir yerlere geç kaldığınız görmeniz, hedeflerinizi gerçekleştirmekte geç kaldığınız için endişe duyduğunuzu gösterir.

Ne yapmalısınız? Hedeflerinizin ne kadar gerçek ve uygulanabilir olduğunu gözden geçirin. Yapacağınız işe odaklanın, zamanınızı kontrol altına alın ve gerçekten nerede olmanız gerektiğine karar verin. Yapılan araştırmalarda hayattaki hedeflerini yazan ve bunları etrafındaki kişilerle paylaşanların başarıya ulaşmada çok daha etkili olduklarını ortaya koyuldu.
 
Üst