• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

OBERON

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
20 Kas 2016
Konular
2,670
Mesajlar
2,919
MFC Puanı
1,410
Rüyada ölmüş kedi görmek, böyle bir rüya görülen kedinin rengine göre farklı şekillerde tabir edilebilir. Eğer görülen kedi beyaz değilse rüya sahibinin değer vermediği, önemsemediğinde, hayatında pek yeri olmayan bir kişinin ölüm haberini alacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen ölmüş kedi beyazsa, rüya sahibinin çok değer verdiği, sevdiği bir kişinin ölüm haberini alacağına ve bu haber karşısında çok üzüleceğine işaret eder.


Rüyada ölü kedi görmek, rüya sahibinin önemsemediği bir kişinin ölüm haberinin alınacağına, bu haber nedeni ile iş hayatında büyük kar edeceği bir işten zarara uğrayacağına, bu zarar karşısında da ciddi anlamda sıkıntı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kedinin kafasını görmek, Rüya sahibinin iş ve özel hayatında çok hoşlanmadığı bir kişinin zarara uğratmaya çalıştığı bir işin tam aksine çok iyi şekilde sonuçlanacağına, böylelikle de rüya sahibinin ciddi anlamda kazanç sağlayacağına işaret eder.

ruyada-olmus-kedi-gormek.gif


Rüyada ölü kedi eti yemek, rüya sahibinin iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına, ciddi anlamda geri dönüşü olmayan zararlara işaret eder. Rüya sahibi çok önem vermediği biri tarafında etki altında kalacak ve bu etki nedeni ile tekin olmayan işlere atılacağına işaret eder. Rüya sahibinin kanunsuz işlere gireceğine, kanunsuz işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine ancak büyük bir batağa saplanacağına işaret eder. Bu batak her geçen gün artarak rüya sahibi büyük vicdan azabı yaşayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölü kedinin canlandığını görmek, rüya sahibinin çok büyük ve içinden çıkamadığı durumlara düşecek, hiç ummadığı bir anda beklenmedik bir şekilde tüm işleri yoluna girecek anlamına gelir.
 
Üst