• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Rüyada Suda Yürümek

OBERON

MFC Üyesi
Üyelik Tarihi
20 Kas 2016
Konular
2,670
Mesajlar
2,919
MFC Puanı
1,410
Rüyada suda yürümek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse büyük konuşarak çok iddialı ve riskli işlere gireceğine tabir edilir. Kişi, can ve mal güvenliği var mı, yok mu diye düşünmeksizin bazı işlere koyulacak demektir. Rüya sahibinin yılların emeği olan kazancını, mallarını yine deyim yerindeyse sulara atmaktan çekinmeyeceğine en önemlisi de canını hiçe sayacağına rivayet edilir.
Rüyada Suda Yürüdüğünü Görmek

Bir kişinin rüyasında kendini suda yürürken görmesi, o kimsenin kendini hiç düşünmeden zorlu işlere atacağına bu durumun kendisine sıkıntı vereceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına ve kendisini korkulara itmesine neden olacağına alamet eder.
Rüyada Çamurlu Suda Yürümek


Rüyayı gören kişinin kötü işlere bulaşacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına tabir edilir.
Rüyada Berrak Suda Yürümek

Rüya sahibi için ferahlık, hafiflik, esenlik ve iyilik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlardan kurtulması için deyim yerindeyse kafa dağıtmak amacıyla arkadaşları ya da dostları ile bir araya geleceğine ve eğlenceli vakit geçireceğine alamet eder. Bu geçici bir çözüm de olsa rüya sahibine iyi gelecek demektir.
Rüyada Bulanık Suda Yürümek

Şanssızlık yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin elini attığı ve niyetlendiği bazı işlerde başarısız olacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi kısa ve çabuk yoldan zengin olmak için adım atacak fakat bundan hayır görmeyecektir diye yorumlanır.
Rüyada Akar Suda Yürümek

Rüyayı gören kişinin zorluklarla, engellerle ve aksiliklerle karşılaşacağına işaret eder. Hayal kırıklığı yaşayama, umutsuz ve karamsar olmaya, yeni adımlar atmaktan korkmaya ve zarar etmeye delalet eder.
 
Üst