• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sadece Yıldızlar Şahitti / Habib Mert

Üyelik Tarihi
20 Ara 2012
Konular
2,401
Mesajlar
10,146
MFC Puanı
2,700
sadece-y%C4%B1ld%C4%B1zlar-%C5%9Fahitti-197x300.jpg


Kitabın Adı: Sadece Yıldızlar Şahitti
Yazar: Habib Mert
Sayfa:192
Yayınevi: Kerbela

Selamun Aleykum Ehlibeyt Dostları
Sizlere “Habib Mert”in “Sadece Yıldızlar Şahitti” kitabını tanıtacağım. Kitabın türü dini romandır. Çok akıcı bir kitap. Elimden bırakmak bile istemiyordum.Bulursanız mutlaka okuyun derim.Buyrun kitabın arkasındaki tanıtım yazısı:
“Nihayet nikah töreni sona ermiş, küçük bir kalabalık sessiz sedasız iki genci getirip evlerine bırakmışlardı.Artık o soğuk ve yalnızlık hissiyle donanmış ev, sımsıcak bir duygu esnemesiyle sarıp sarmalamıştı o iki öksüz yüreği.O ev ki, onların sonsuzluk duygusundan yonta yonta, aşk, bağlılık ve sadakat yeminleri ettikleri, Zehra’nın eviydi. Simsiyah gecede onları bu mübarek evde kutlamaya gelen biri vardı ama. Kır atın üstünde gülümseyen güneş yüzlü İmam… Öyle bir gelişti ki, sessizliğin soluk aralıklarında, esneyen bir güneş demeti gibi sokuluvermişti karanlığın parmak uçlarına.O kutlu ziyarete kimseler şahit olamamıştı.Yusuf ve Tuba bile…Gecenin burcuna doğan o güneşe, sadece yıldızlar şahitti.”
 
Üst