• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sarj kablosunun ucu yandı

Melike1204

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Merhaba arkadaşlar, az önce telefonumun sarjı bitmişti her zamanki günlük kullandığım sarj aletine takmıştım ki, iki dakika geçmeden odadan yanık kokusu gelmeye başladı. İlk önce bilgisayardan geliyor sandım ama telefonun kablosu yanmış. Hiç böyle birşey yapmazdı. İlk kez oldu adaptör de yada kabloda sorun yoktu. ikiside aylardır kullandığım eşyalar. telefonun sarj olma yerinden de yanık kokusu geliyordu. Elimde yedek bir kablo daha vardı. yeni kabloyu adaptöre takıp sarj etmeye başladım ve şuan yeniden sarj olmaya başladı. Şuan bir ısınma da yok. telefonda sarj oluyor. Teknik servise götürmeme gerek var mı sizce. bir yerde kısa devre yapmıştır gibisinden birşey okumuştum, ilk kez kablo yandı, tam da telefonu taktığım ucun olduğu yer yanmış. Sizce telefondan da bir yer yanmış mıdır

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Teknik servislik bir durum olduğunu düşünmüyorum. Aynısı başıma telefon şarj aleti prizde takılı iken fön makinesini çalıştırınca gelmişti baya duman geldi ve çöp oldu yenisi ile devam ediyorum yıllardır sıkıntı yok.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Teknik servislik bir durum söz konusu değil. Geçmiş olsun.