• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

sattık da satmadık mı dedik ???!!!...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
arkadaş eş dost akraba satmak hiç doğru bi davranış değil sergileyenleri buradan kınım kınım kınıyorum...................

misal ben hiç satmam :torpu

bu konu altından geyik yapmayın lütfen biraz ciddi olalım artık :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
doğru... mesela keroLayn hiç satmaz(dı). (satmaz sanardık 6 yıllık dostlugumuz var tanır sanırdık ama yoookkk en ufak olayda satışşş. ne kadara.. hemidee ücretsiz... neyse dallanıp budaklandırmaya gerek yok hesabı kesilcek onun.. ben mal değilim beni kimse satamaz. satın da alamaz..)

iyi ki varsın kanks teşekkür ederim bu tutumun için <3

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
doğru... mesela keroLayn hiç satmaz(dı). (satmaz sanardık 6 yıllık dostlugumuz var tanır sanırdık ama yoookkk en ufak olayda satışşş. ne kadara.. hemidee ücretsiz... neyse dallanıp budaklandırmaya gerek yok hesabı kesilcek onun.. ben mal değilim beni kimse satamaz. satın da alamaz..)

iyi ki varsın kanks teşekkür ederim bu tutumun için <3

yani kanks ben seni satar mıyım o kadar tüccar mıyım :dyg: ben daha diyet listesini satamıyom esnaflıkta acemiyim sen neyin kafasını yaşıyon :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
yani kanks ben seni satar mıyım o kadar tüccar mıyım :dyg: ben daha diyet listesini satamıyom esnaflıkta acemiyim sen neyin kafasını yaşıyon :honk:

doğru diosun :tatli
bu konunun altında geyik muhabbeti yapmayalım deyip 2 mesaj dayanamayıp geyik çeviren kerolayn... iyi ki varsın kanks :t21
ama bi daha olmasın :hih

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
doğru diosun :tatli
bu konunun altında geyik muhabbeti yapmayalım deyip 2 mesaj dayanamayıp geyik çeviren kerolayn... iyi ki varsın kanks :t21
ama bi daha olmasın :hih

konu benim karar benim olm sana ne .s.s
hem geyik bölümüne açılmış konu bi kere taam mı olmayan espri ufkuna vurayım .s.s

tamam bitti daha da cevap yazma ok? :hih:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
konu benim karar benim olm sana ne .s.s
hem geyik bölümüne açılmış konu bi kere taam mı olmayan espri ufkuna vurayım .s.s

tamam bitti daha da cevap yazma ok? :hih:

geyik bölümüne acılmış yarı geyik taytlı konu ama espri ufkuna vurulan ben.. yürü git :y

cevap yazıp yazmama hakkı benim ister yazarım ister yazmam sana ne .s.s
cevap yazılmasını istemiosan kilit vurdur :hih:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
geyik bölümüne acılmış yarı geyik taytlı konu ama espri ufkuna vurulan ben.. yürü git :y

cevap yazıp yazmama hakkı benim ister yazarım ister yazmam sana ne .s.s
cevap yazılmasını istemiosan kilit vurdur :hih:

la neden vurduruyum zaten senden başka cevap yazan da yok :honk:
neyse biriyle koruma diyetine geçtik çok mutluyum keyfime değme tükanı kapatıp spora gidicem hayde buralar sende :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Size katılsam bana kaybol dermisiniz emin olamadım.
Geyikçiler bölümüne açılan konulara özel ilgi duyuyorum da :d

gel ya sen bizdensin :honk: şu alcatraza göz kulak ol başına iş açmasın ben spora gidiyom yarın sabah bakarım buralara :honk: haydin kalın sağlıcakla :dyg:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Ikinizi ayrı hâyâl edemedim :d
Birden ağır psikolojik baskı altında hissettim kendimi :azr
:D

tamam tamam :D afedersin... ilk günden yapmamam lazımdı... biriktiriyim de hepsini kusarım ilerleyen günde... kero beni sana, bende seni keroyu teslim ediyorum keroyu da yine keroya yapıştıralım... böyle böyle takılın siz :D:D:DQW:DAS: