• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Selam

Pharsa

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
220
Yukarıdaki mesajını bahane ederek, forum hakkında kısa özet bilgi geçeyim.

1.Forum'da "hanım üyelerinin" ağırlıkları fazla.Yani bu forum'un ağırlık üyesi hanımlar, bu yönden çok şanslı olduğunu söylemek isterim.Kadın dayanışması "en üst" düzeyde...(bu da iyi bir durum yeni bir üye için)

2.Forum'un öne çıkanları (bana göre)

Forum'un ağır abisi : @Herkül

Forum'un ağır ablası @Sezen

Forum'un Şahinleri :

Sağ Kanat Şahini : @StigmatA (bir keresinde beni forum'dan atmıştı , yani pençe'yi geçirmişti bana.... :) )
Sol Kanat Şahini : @MFC (eski forum ismi daha karizmatik ve akılda kalıcıydı ( @SouL))

Forum'un Keskin Pusatı : @Pozitivizm

Forum'un Meleği : @Sindy

Forum'un Mütevazi Üyesi : @Simurg

Forum'un Gizeml Üyesi : @Ragnar

Forum'un Kibar Üyesi : @eiSy

Forum'un Sevimli Üyesi : @LastLove (Not: Kendisi, bizim forum için Kardeşlik olur...)

Forum'un Hayalet Üyesi Ve Kurucu Lideri : @Pisadam (kendisi aynı zaman da bizim Akçakoca'lı hemşerimiz'dir.Selam olsun ona....!!!)

Ve.... Ve....

Forum'un asi-kavgacı-fanatik-matrak Üyesi : @TRWE_2012

Bilgisayar , İşletim Sistemleri Ve Yazılımlar hakkında bir sorunun olursa, hemen bana mesaj atarsın (forum da , forum konusu açarsın) yardımcı oluruz inşallah....

Evet , sana forum'un özet bilgisini geçtim....İyi eğlenceler
Bu güzel tanıtımınız için teşekkür ederim, zamanla hepiminizi daha iyi tanırım inşallah. Tekrardan hoşbulduk. :a-(6):

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
Yukarıdaki mesajını bahane ederek, forum hakkında kısa özet bilgi geçeyim.

1.Forum'da "hanım üyelerinin" ağırlıkları fazla.Yani bu forum'un ağırlık üyesi hanımlar, bu yönden çok şanslı olduğunu söylemek isterim.Kadın dayanışması "en üst" düzeyde...(bu da iyi bir durum yeni bir üye için)

2.Forum'un öne çıkanları (bana göre)

Forum'un ağır abisi : @Herkül

Forum'un ağır ablası @Sezen

Forum'un Şahinleri :

Sağ Kanat Şahini : @StigmatA (bir keresinde beni forum'dan atmıştı , yani pençe'yi geçirmişti bana.... :) )
Sol Kanat Şahini : @MFC (eski forum ismi daha karizmatik ve akılda kalıcıydı ( @SouL))

Forum'un Keskin Pusatı : @Pozitivizm

Forum'un Meleği : @Sindy

Forum'un Mütevazi Üyesi : @Simurg

Forum'un Gizeml Üyesi : @Ragnar

Forum'un Kibar Üyesi : @eiSy

Forum'un Sevimli Üyesi : @LastLove (Not: Kendisi, bizim forum için Kardeşlik olur...)

Forum'un Hayalet Üyesi Ve Kurucu Lideri : @Pisadam (kendisi aynı zaman da bizim Akçakoca'lı hemşerimiz'dir.Selam olsun ona....!!!)

Ve.... Ve....

Forum'un asi-kavgacı-fanatik-matrak Üyesi : @TRWE_2012

Bilgisayar , İşletim Sistemleri Ve Yazılımlar hakkında bir sorunun olursa, hemen bana mesaj atarsın (forum da , forum konusu açarsın) yardımcı oluruz inşallah....

Evet , sana forum'un özet bilgisini geçtim....İyi eğlenceler
Hoşgeldin Hazal yada diğer adıyla @Pharsa

böyle bir karşılama bana yapılmadı valla:) foruma ilk geldiğimde kim nedir diye etrafa bakınıp durdum..

evet neden bana böyle bir karşılama yapılmadı söylermisiniz:)

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
buzağıyı öküzün altında aramak daha yersiz:) olsa olsa ineğin altında olur:)