• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

selamlar arkadaşlar zombircok kampanyası bitiyormuş :(

Konular
0
MFC Puanı
0
abi şırf şu tp eziyeti için aldım ben bugün bu kampanyadan mobil ödeme ile. %100 tp bonusu bildiğin ilaç gibi geldi.. :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Tp kasmak çok zordu oyunda bu kampanyayla birlikte çok eğlenceli olacak herkes daha iyi şeyler alırsa oyunda daha çok aksiyon döner beyler hadi gelin beraber oynayalım :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Diğer operatörlere göre ürünler 2 tl daha ucuz bu aksiyonda değerlendirin bence.

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar Zombirock oynarken en iyi yenilen çerez sizce nedir ? Asdfsdfnh

Konular
0
MFC Puanı
0
Tecrübe Puanı olmadan oynanmıyor bu oyun ben size diyim hacılar TP ile çok daha zevkli ve heyecanlı oluyor kaçırmayın yani bu kampanyayı

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar zombirockta silah özellikleri gelişti Hareket hızı bonusları filan kriket sopası filan çok güzel eşyalar geldiler denemekten zarar çıkmaz hem yeni altın kampanyası ile çok ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar aranızda bu zamana kadar sıralamaya giren oldumu ? Ben geçen gün Koravı sıralamasına girdim ve çok mutlu oldum sizde burada paylaşmak istersiniz belki bu girdiğiniz sıralama muhabbetlerini.

Konular
0
MFC Puanı
0
Kolay ve seri level atlamak için Glow rush(Türkçesi ne olacak bilemedim) modunda oyunu hemen bitirecek bir takıma ihtiyacımız var.Ama odanın dolu olması önemli.Ne kadar çok oyuncu varsa o kadar tecrübe puanı kazanırız.

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcell kampanyası 1 ay sürecek arkadaşlar 25 gün filan kaldı diye biliyorum.

Konular
0
MFC Puanı
0
Valla bence iyice değerlendirmek kampanyayı. Sonuçta uğraşılıyor o kadar. Ellerine sağlık.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aynı hat ile istediğimiz kadar alabiliyoruz sanırım joy game zombi rock forumunda görmüştüm bakayım link atarım

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar benim clan'ım var bu kampanyadan alıp güzel karakterler yapanlar varsa alabilirim clana yükseliriz beraberce madem bu kadar adamız :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Hacılar bu TP işi çok iyi olmuş oyunda TP olmadan bir şeyler olmuyordu böyle bir kampanya yapmaları iyi olmuş

Konular
0
MFC Puanı
0
Boksör, Gitarist gibi karakterler seçiyorsun kardeşim daha sonra oyuna başlıyorsun eğitim bölümünden sonra serverlara girip kapışmaya başlıyorsun çok oyunculu bie RTS oyunu diyebiliriz kardeşim ama çok eğlenceli oyun kaçırmayın derim özellikle TP aldıktan sonra tadından yenmiyor