• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Senden Sonra Kim Yazar?

dienar

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Ne yazıyoruz? Konu verin yazalım.ddd

Hımm bu öyle bir şey değil gibi, kuru kuru nick mi veriyoruz? Altta bir Ahsen var, buyrun siz yazın.: )

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,310
Dedem torunun saçları sıfırladınmı yine.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Herkül abi yedigin içtigin senin olsun gel yaz dün nasıl gecti :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Herkül abi dede-torun kel olma festivali :D eh günün anlam önemine uygun pasta börek çörekde olur valla ben bile kel olurum o pastalara :D

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,470
Herkül abi yedigin içtigin senin olsun gel yaz dün nasıl gecti :)

Fazla bir şey yemedik zaten 12 simit, 4 ekmek, kahvaltılık ıvır zıvır, 2 semaver çay, sen şimdi mangal diyeceğimi bekledin ama bizm buraya özel Çığırtma yaptık odun ateşinde neyleyim eti mangalı peh peh :D:D:D

Neyse yiyecek faslı bitti sabah 10'da denize girdik 16 gibi çıktık çığırtmamızı yedik karpumuzu hüplettik sonra biraz dinlenip yine 2 saat kadar denize devam torun sudan hiç çıkmak istemiyor en kısa zamanda yenisini yaparız sizide bekleriz. Ama önümüzdeki hafta 4 günlüğüne Fethiye planımız var bakalım nasip

bak resim dedim çektim sakin bir yer, çok hoş

YbOJi7.jpg

dwJo44.jpg

TXGReR.jpg

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,310
haha dede yazıktır bunalıma sokma belki sevdiceği var çocuğun:D