• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Seni Hep Seveceğim

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Kuzum ilerleyen zaman da sana bir emanet göndereceğim.

Bu emanet kutu içerisinde bir kitap ve kitabın içerisinde yaşanmış, konuşulmuş bir sürü güzel anılar olacak. Kutunun içine kucak dolusu sevgi ekleyeceğim ve kırmızı bir kurdeleyle süslenmiş etrafında papatyalarla birlikte.

Hadi bakalım şimdi sıra sende, durma çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşça kutunun kapağını.

Kutunun içine kocaman bir fırça ve on binlerce her biri birbirinden güzel ve özel renk koydum. Haydi bu renkleri kullanarak hayalindeki evin resmini yapıp içine gir ve mutlu ol.

Sonra bu kutunun içine biraz da kendi hayalimi kullanarak düşler serpiştirdim gizlice, düş kurmayı unutma diye, ama mümkünse düşlerin benimle birlikte olsun.

Biraz düşlerinin içerisine çocukluğundan günler de yerleştirdim, içindeki çocuğu yeniden tada bil diye.

Kutunun içerisine güneşin batışını, gecenin sessizliğini, kuşları, böcekleri, senin sesini, duruşunu ve gülüşünün sıcaklığını da sığdırdım.

Sonra biraz da sevecenlik koydum, sevgi, saygı, merhamet, zaten bu özellikler sende var ve bu özelliklerini yitirme, güçlü olasın istedim çünkü acımasız olan güçsüzdür.

Sonra çiçeklerin her türlüsünü ve özellikle kenarları kırmızı bir kara gül koydum ve “Al Yüreğim Senin Olsun” diyerek bizim simgemizi de ekledim.

Ayrıca kutunun içine senden gizli, senden habersiz hiç bir yazı, hiçbir hatıra koymadım, çünkü yaşadıklarımızla birlikte paylaştık ve paylaşmayı anımsayalım diye.

Kutu içine Seni Seviyorum'u da ekledim, birbirimize sevgimizi söylemek için yarını beklemeyelim istedim.

Mutlu anlarımızı hemen paylaşım, çünkü İçtenliği, umudu, neşeyi, bağışlayıcılığı, özgüveni ve açık yürekliliği unutmayıp, Ben olmanın dışına çıkıp biz olalım diye.

Kutunun içine yaşamla alakalı bir kaç renk koydum, mutlu olmak için yarını beklemeyelim diye.

Hayatı kollarımızın arasına alıp ve sımsıkı sarılalım, yaşamdan yalnızca tad almaya bakalım ama mutlaka aldığımızın yerine bir şeyler bırakalım istedim.

Güzel sevdam, yaşam, deseni yerleştirilmemiş, dokuması tamamlanmamış, ilmekleri henüz kesilmemiş, olağanüstü güzellikte bir duvar halısı gibidir, ve bu halı içerisinde sana ait olan boşluğu yalnızca sen doldurabilirsin.

Kimseyi kırmamak ve üzmemek şartıyla, duruşun, insanlığın, merhametinden taviz vermeden istediğin her şeyi dene, ama beni unutmadan tabiki.

Vakit gelir de bir gün sonsuzluğun bulutlarına oturduğunda ne aklın kalsın ne de kırık bir yürek.

Ama şunu hiç bir zaman unutma, seni daima sevecek bu yürek.​