Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seni seviyorum dediğinde inanıyor musunuz?

JuLia

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    20 Haz 2009
  • Mesajlar
    2,193
  • MFC Puanı
    181
  • MFC Seviyesi

İlk günleriniz çok heyecanlı ve eğlenceli, sizin kafanızdan geçenler ise onunla bir şeylere başlamak! Ciddi bir ilişkiye başlamadan evvel bilmeniz gereken bazı şeyler olabilir ve birbirinizi iyi tanımak gerekir. İlişkinizin devam ettiği günlerden birinde bir anda size “seni seviyorum” dedi. Kalbiniz çıkacak gibi oldu değil mi?
Erkekler ilişkide hızlı bir şekilde ilerliyorsa bunun 2 anlamı olabilir. Aşk konusunda yanlış adımlar atıyordur ya da gerçekten aşık olmuştur. Beden dilinden gerçek aşık mı yoksa yanlış sinyal mi olduğunu anlayabilirsiniz. İşte size birkaç ipucu…
Birlikte olmayı düşündüğünüz kişi ilişkilerinde iş dünyasında kazanç sağlamış gibi yaklaşıyorsa “seni seviyorum” sözü onu başarılı biri gibi hissettiğinin göstergesi olabilir. Bu durumu anlamanın en önemli göstergesi ses tonu. Monoton ve duygusuzca “seni seviyorum” diyorsa duyguların gerçek anlamından uzakta demektir.
Günlük hayatında profesör gibi davranan birini düşünün. Sadece konuşan ve dinlemekten biraz uzak… Böyle biri ile birlikte olacağınızı düşünüyorsanız kendinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Hayatınız artık onun üzerine kurulmuş demektir.
Gergin zamanlarınızı düşünün ya da birlikte olmak istediğiniz kişinin gergin anlarını. Her zaman mutsuz ve boşlukta olduğundan mı yakınıyor? Belki de kuracağınız birkaç cümle ile oyunu değiştirebilirsiniz ve genel mutsuzluğundan kurtardığınız anlarda o da size “seni seviyorum” diyecektir. Bu gibi durumlarda eğer birlikte olacağınız kişi “seni seviyorum” derken yüzünüze bakmıyorsa duyguları doğru olmayabilir.
Kazanova biriyle birlikte olmayı mı planlıyorsunuz? Kazanovalar her şeyi rahatlıkla konuşup söyleyebilirler, ancak “seni seviyorum” demek onlar için biraz zor olabilir. Onun size karşı davranışlarına dikkat etmeli ve size ne kadar değer verdiğini anlamalısınız.
 
Üst Alt