• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sese göre seçim yapabileceğiniz arkadaşlık uygulaması: Waving

Herkül

Admin
Üyelik Tarihi
4 Haz 2013
Konular
8,797
Mesajlar
29,749
MFC Puanı
17,470
Sese göre seçim yapabileceğiniz arkadaşlık uygulaması: Waving
OhtoQx.jpg

Waving adlı uygulama, potansiyel partnerlere özenle seçilmiş ve daha da özenle düzenlenmiş fotoğraflarınızı göstermek yerine kendi sesinizi dinletmenizi sağlıyor...

Potansiyel flörtlerinizi dış görünüşüne bakarak değerlendirmekten bıktınız mı? Belki de onların sizi dış görünüşünüze göre değerlendirmesinden bıkmışsınızdır?

Waving uygulamasında, kim olduğunuz ve nelerden hoşlandığınızla ilgili bilgiler verdiğiniz ses kayıtlarıyla profilinizi düzenliyorsunuz. Uygulama, kimi zaman yanıltıcı olabilen fotoğraflar yerine merkeze insan sesini koyuyor. Waving, standart fotoğraf temelli uygulamaların gerçekçi ve güvenilir bir ortam oluşturduğunu düşünenlerle bir anlamda dalga geçiyor.

WAVING'İN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Uygulamanın ayarlar kısmından eşleşmek için tercih ettiğiniz yaş aralığını, ilgilendiğiniz cinsiyeti ve coğrafi olarak maksimum uzaklığı seçebiliyorsunuz. Meraklanmayın; Waving de karşınıza çıkan profillerle etkileşim kurmanız için insanlarda adeta bir içgüdü haline gelen sağa ve sola kaydırma hareketlerini kullanmanıza izin veriyor. Ancak biriyle eşleştiğiniz anda ses kaydı yapma özelliği kayboluyor ve artık o kişiyle mesajlaşarak iletişim kurmaya başlıyorsunuz.Alıntıdır
 
Üst