• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi bir başkasının yanında küçük düşürseydi ne yapardınız?

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,410
Bunu daha önce çok sert bir şekilde yaşadım :D
O an bir şey yapmadım, neden onun gibi olayım çünkü. Yalnız kaldığımızda açık açık neden böyle yaptığını, bunun yanlış olduğunu söyledim. Bir kusur var ise bize düşen onu örtmektir, açmak değil

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bunu daha önce çok sert bir şekilde yaşadım :D
O an bir şey yapmadım, neden onun gibi olayım çünkü. Yalnız kaldığımızda açık açık neden böyle yaptığını, bunun yanlış olduğunu söyledim. Bir kusur var ise bize düşen onu örtmektir, açmak değil
Katılıyorum, çok olgun bi davranış @kuslarabenzer ?
Saygılarımı ve takdirimi iletiyorum:)

Son düzenleme:

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Düzgün bir şekilde uyarırdım tabi öncesinde alaycı bir şekilde gülerdim.

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
Bakışla anlatmak, açıkça dile getirmekten imtina etmekle doğrudan ilintilidir..
Ben mimiksiz, jestsiz yapılan tavırları çok daha güçlü buluyorum..
İlk olarak uyarı mahiyetinde sert bakışlar, eğer devam ederse kılıçtan keskin sözlerime maruz kalır.,)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
İlk olarak uyarı mahiyetinde sert bakışlar, eğer devam ederse kılıçtan keskin sözlerime maruz kalır.,)
Bende şu an o bakışları görüyor gibiyim?
Çok iyi anlıyorum desem, haklısın desem, kesinlikle sana katılıyorum desem yırtarmıyım söyleyebileceğin muhtemel sert sözlerinden ?

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
Bende şu an o bakışları görüyor gibiyim?
Çok iyi anlıyorum desem, haklısın desen, kesinlikle sana katılıyorum desem yırtarmıyım söyleyebileceğin muhtemel sert sözlerinden ?
Sizin nick zaten kılıcın ta kendisi olduğu için kılıçtan keskin sözler benzetmesi yaptım. Hadi kabul edeyim sizin anduril benim şühedayı şehit eder :))

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Yüzüklerin efendisini seven candır?
Böyle bir cevapla gelen insan kılıç çekilme..
Sadece saygı sunulur, takdirler iletilir?‍♂️

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Çok çekiciyim ya sevdiğim arkadaşında alaycısı gelir bulur beni uğraşır durur. Çok çekiciyim yani dostlarda alay eder? Dert etmiyorum ?