• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevdiğiniz kişinin geçmişine mi , geleceğine mi bakarsınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Balığım ve hiç memnun değilim..
Bi yerde değiştirebilecek olsam kesin değiştirirdim..
Mahfetti beni.. çok hayırsız çok...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
geçende de sordum. kaç kilometreye kadar yürüyo ya da yürümüyo?..

Konular
267
MFC Puanı
1,430
Şöyle ki: Kişilere, imkanlara, duygulara ve niyete, daha birçok etkene göre değişkenlik gösterebilir.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Kalpler bir olduğunda mesafeyi gözüm görmez önemli olan yol mesafesi değil kalplerin birbirine olan mesafesidir..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Kalpler bir olduğunda mesafeyi gözüm görmez önemli olan yol mesafesi değil kalplerin birbirine olan mesafesidir..
İki tarafında hissettiği Gerçek bir sevgiyse ve samimiyse kalpler kesinlikle katılıyorum. Ama insanlar artık yüke gelemeyecek kadar zayıf yaşıyorlar herşeyi.. uzakta olmanın verdiği dezavantajı kompanse edecek güçlü bir ilişki yaşıyorsan harika.. ama bem etrafımda bile öyle şeyler görmüyorum maalesef..
Ancak tabiki bu olmadığı anlamına gelmiyor.. önemli olan onu yakaladığında iki tarafında birbirini hakkını verecek kadar kıymet bilmesi diye düşünüyorum...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
kadın: 28
erkek: 30
tabi bu evlenmek isteyen insanlar için en az yaş görüşüm... erken erken evlenip ayrılıp çor çocuğu anasız babasız psikolojisi bozuk büyütmesin kimse artık!..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
apartman ne ya. ıykkk. metropol insanları ve apt hayatı. karşı dairede biri ölse koca apt'nin haberi olmaz. kokarsa anlarlar artık...
asansöre binenlerin hiç biri birbirini doğru düzgün tanımaz selam vermez.

en güzeli bahçeli müstakil bir evim olsun. bahçesinde küçük bir alanda organik sebze tarımı yapabileyim daha ne isterim?..

Son düzenleme:

Su°

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
6,440
Tabi ki müstakil ama, yaşadığımız ve çalışma şartları buna izin vermiyor maalesef apartman dairesinde oturmaktayız ama ilerideki hayalimiz öyle tavuklarımız olsun, bahçemde sebze falan yetiştirmek o zamana belki müstakil alabiliriz ne diyelim ?

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
valla ben anlamıyorum.
bir konuşmada baylar bayanlar deyince kimse tepki vermiyor
restoranların ücra köşelerinde Bay Bayan tabelalarını görünce kimse bir tepki vermiyor
kabinlerde keza
ama nedense forumda biri diğerine bayan dediğinde kadınlar hemen bi tepki veriyor "bize bayan demeyin" diye. peki ne diyelim? biyolojik sınıf adlarıyla mı hitap edelim. dişi falan... neticede kimsenin özel durumunu bilmiyoruz (ki bilmemiz de gerekmez) kız kadın ayrımı yapalım.
ilginç...

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
yalayınca da zaten fizik şartlarına göre yemiş sayılırsın. ısırılır mı yalanır mı olmalıydı bence

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
Kış mevsiminde apartman dairesi, yaz mevsiminde müstakil ev iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
yiyorsan sonrasında suyunu iç ki midemini soğutmasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...