• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevgilim 2 hafta sonra konuşalım dedi?

Konular
1
MFC Puanı
0
Dün akşam evde bazı sıkıntılar oldu derslerimle ilgili ve ailem telefonuma sınava(YKS) kadar el koydu. Bende bu durumu kız arkadaşıma anlattım ama dedim ki biz seninle başka yollardan yine konuşuruz gizli gizli. O da ilk başta tamam demişti. Bugün ise sabah konuşurken bana " sınava kadar konuşmayalım, benim yüzümden hayatını karartma sınavdan sonra tekrar konuşuruz" dedi. Bir sorun var mı diye sorduğumda hayır yok, kendine iyi bak görüşürüz dedi. Neyse sonra ben açık açık bu bir veda konuşması mı, sınavdan sonra bitirecek misin dedim. o da saçmalama falan dedi güldü, derslerine odaklan sınavdan sonra konuşuruz yine eskisi gibi dedi. Klasik seni seviyorum vs. fasıllarından sonra kapattık.

Sizce gerçekten iyiliğimi düşündüğü için mi böyle birşey dedi, yoksa ayrılmak için bahane arıyordu da şimdiden yolunu mu yapmaya başladı?
( NOT: Aramızda herhangi bir sorun veya kavga yoktu gayet gülüp eğleniyorduk yani kısacası düzgün giden bir ilişkimiz var.)

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Pandemi iyice paranoyak etti bizi.
İyiliğini düşündüğü için söylemiş gayette.
Art niyetli düşünmemen gerekli.
Hayatında önceliklerini belirle ve kafanı ona odakla.

L

Lively

sınavına odaklan sen. 2 hafta sonra konuşmazsa en azından sınav elinde durur :D